yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

DAP Yapı İzmir’de sunar: Ebru Gündeş konseri!

DAP Yapı İzmir’de sunar: Ebru Gündeş konseri!
21 Ekim 2017 13:54 Yorum yaz Çıktı al
DAP Yapı’nın hayata geçirdiği ‘DAP İzmir’ projesi, 22 Ekim’de Atatürk Stadı’nın hemen yanında Ebru Gündeş konseri eşliğinde görücüye çıkıyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Yapı İzmir'deki ilk projesini tanıtmaya hazırlanıyor. İzmir Bornova'da Atatürk Stadı'nın hemen yanında hayata geçirilecek olan ‘DAP İzmir’ projesi lansmanı, 22 Ekim 2017 Pazar günü saat 20:00'de gerçekleşecek.

DAP İzmir’ projesi alanında gerçekleşecek olan lansman gecesinde Türkiye’nin güçlü sesi Ebru Gündeş sahne alacak.

DAP Yapı İzmir’de sunar, Ebru Gündeş konseri, DAP Yapı İzmir’de sunar: Ebru Gündeş konseri, DAP İzmir projesi, DAP Yapı İzmir projesi fiyat, konut, Dap, Dap yapı, SANATCI EBRU GÜNDEŞ, emlaklobisi, Gayrimenkul,

199 bin TL’den başlıyor

30 ve 31 katlı 2 blokta toplam 707 daireden meydana gelecek DAP İzmir projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alacak. 450 milyon TL’lik yatırımla hayata geçecek olan projede daire fiyatları ise 199 bin TL’den başlıyor. DAP Yapı, proje kapsamında peşin alımlarda yüzde 8 indirim uyguluyor. Yüzde 5 peşinle 36 aya kadar şirket içinde senetle ödeme seçeneği de bulunan projede banka kredisiyle 120 aya kadar 0,99 faiz oranıyla ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN