yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Doğadan ilham alan tasarım; Limyra Yemek Odası!

Doğadan ilham alan tasarım; Limyra Yemek Odası!
23 Şubat 2017 10:43 Yorum yaz Çıktı al
Modern ve fonksiyonel tasarımlarıyla yaşam alanlarına değer katan İder Mobilya, Limyra ile yemek odalarında sadeliğin şıklığını mükemmel bir performansla gözler önüne seriyor.

Ahşap ve yeşilin mükemmel uyumu

Klasik ve modern yemek odalarıyla salonlara şık bir dokunuş ve derinlik kazandıran İder Mobilya; konforu ve işlevselliği ile de öne çıkıyor. Ahşap ve yeşili bir arada kullanarak uyum yakalayan İder, günlük yaşamında doğallığı sevenler için Limyra Yemek Odası’nı tasarladı.

Doğadan ilham alan tasarım; Limyra Yemek Odası, Ahşap ve yeşilin mükemmel uyumu, İder Mobilya Limyra Yemek Odası Takımı: 3.535 TL, İder Mobilya Limyra Yemek Odası, İder Mobilya Limyra, İder Mobilya,

Dostlarınızla yemeklerinizde keyifli bir atmosfer oluşturan Limyra Yemek Odası; konsolu, vitrini, kullanışlı masası, bench ve yeşil renkli sandalyeleri ile ihtiyacınız olandan çok daha fazlasını veriyor. Yemek odasının en önemli ünitesi olan Limyra masa, çift taraflı açılma özelliği ile işlevselliğin son noktasını temsil ederek 6, 8 ve 10 kişilik oturma hacmi yaratıyor.

İder Mobilya Limyra Yemek Odası Takımı: 3.535 TL

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN