sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Dora Gayrimenkul "Century 21" ofisi açtı

Dora Gayrimenkul "Century 21" ofisi açtı
26 Temmuz 2010 00:00 Yorum yaz Çıktı al
Kurtköy Loca projesinden tanıdığımız "Dora Yatırım" ortaklarından Koray Pala ve Caner Tatlı, gayrimenkul danışmanlığı konusunda dünyaca ünlü bir marka olan Century 21'in bir şubesini Kurtköy'de açtılar.

Kurtköy Loca projesinden tanıdığımız "Dora Yatırım" ortaklarından Koray Pala ve Caner Tatlı, gayrimenkul danışmanlığı konusunda dünyaca ünlü bir marka olan Century 21'in bir şubesini Kurtköy'de açtılar. 24 Temmuz Cumartesi günü şık bir kokteyl ile yapılan açılışa gayrimenkul ve emlak sektöründen birçok kişi katıldı. Koray Bey'le yaptığımız kısa sohbette Kurtköy'ü seçmelerinin sebebini şöyle açıkladı : " Kurtköy nüfus potensiyeli çok yüksek , İstanbul'un en düzenli gelişen ve gerek havaalanı gerek İstanbulpark pisti ile İstanbul'un yeni merkezlerinden biri olmaya aday bir semt. Bizde 20 yıllık Kurtköy'lü bir aile olarak hem hakim olduğumuz hemde tanındığımız bu semti seçtik "

Koray Pala şirketin inşaat yatırım yönetimini yürütürken, Caner Tatlı ise kendi uzmanlık alanı olan gayrimenkul geliştirme ve pazarlamanın başında olacak.


Verecekleri hizmetin kaliteli ve titiz olacağını belirten Caner Tatlı şirketin bünyesinde çalışacak olan gayrimenkul danışmanlarının seçiminde de çok titiz ve dikkatli davrandıklarını vurguladı.

A.Semih Çavuşlar / Emlak Lobisi

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN