yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Dosso Dossi Residence Halkalı 2017’de başlıyor! 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla!

Dosso Dossi Residence Halkalı 2017’de başlıyor! 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla!
08 Ekim 2016 11:57 Yorum yaz Çıktı al
Dosso Dossi Holding, Halkalı’da 10 bin metrekarelik arsa üzerinde 160 konutluk büyük bir proje yapmaya hazırlanıyor. Fiyatlar ise 400 bin TL’den başlayacak.

Daha önce Çengelköy’deki arsası üzerinde geliştirilen Çengelköy Park Evleri projesiyle sektörde adını duyuran Dosso Dossi Holding, İstanbul’un cazibe merkezlerinden Halkalı’da 10 bin metrekare arsa üzerine 160 konutluk proje için start verdi.

 

Fiyatlar 400 bin TL ile 1,5 milyon TL arasında

Hürriyet gazetesinin haberine göre 1+1, 2+1, 3+1 dairelerle ticari üniteler, loft ofisler ve sosyal tesislerin yer alacağı proje 18 ayda tamamlanacak.  Proje için ilk kazmayı Ocak 2017’de vuracaklarını bildiren Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, daire fiyatlarının da 400 bin TL ile 1.5 milyon lira arasında değişeceğini söyledi.

 

Yatırım bedeli 50 milyon dolar

Dosso Dossi Residance’ın Küçükçekmece Gölü manzaralı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin inşa edeceği ‘havaray’ projesine çok yakın olduğunu vurgulayan Eraslan, “Projemizin ilk lansmanını Aralık ayında Antalya’da düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show ile birlikte yapacağız. Projemize networkümüzdeki yabancı müşterilerin de büyük ilgi göstereceğini tahmin ediyoruz. Çünkü biz Antalya’da 10 yıldır hazır giyim üreticilerimizle, yabancı alıcıları buluşturuyoruz.  Yaptığımız ön çalışmalardan yurtdışındaki KOBİ’lerin ve Dosso Dossi için üretim yapan firmaların projeye büyük ilgi göstereceklerini görüyorum.  Projeyi kendimize ait eski çorap fabrikası arsası üzerine inşa ediyoruz. 50 milyon dolarlık bir yatırım ve 80 milyon lira civarı ciro hedefliyoruz” dedi.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN