yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

DoubleTree by Hilton Piyalepaşa Oteli Londra’dan ödülle döndü

DoubleTree by Hilton Piyalepaşa Oteli Londra’dan ödülle döndü
09 Kasım 2016 13:10 Yorum yaz Çıktı al
Ofton İnşaatın turizm alanındaki yatırımlarından DoubleTree by Hilton İstanul Piyalepaşa Oteli dünya çapında çeşitli projelerin katıldığı, The Telegraph gazetesi işbirliği ile Londra’da düzenlenen International Property Awards adlı yarışmadan en iyi otel iç mimarisi ödülünü kazandı.

Space Architects and Designers tarafından tasarlanan otel ile ilgili konuşan Kaan Çetinkaya; “15 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Double Tree by Hilton İstanbul Piyalepaşa otelinin tüm iç mekanları bizim tarafımızdan tasarlanmıştır. 2015 yılında hizmete açılan otelin fark yaratarak diğer otellerin önüne geçmesinin sebebi her parçanın bir tema dahilinde özenle tasarlanıp uygulanması ve bütününde bir sanat eseri özgünlüğünü taşıyor olmasıdır” dedi.

 

1997’den beri mimari ve iç mimari tasarımlarıyla yüzlerce projeye imza atmış, konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden Kaan Çetinkaya, tasarımındaki başarısının pazarlama ve satış  odaklı tasarıma verdiği önemden kaynaklandığını söyledi.

 

Çetinkaya 16 Eylülde Venedik’te Design at AL Dergisi’nin düzenlediği Designawards yarışmasında da aynı otel ile Avrupa da 200 oda üzeri otel kategorisinde, finalist olmuştu.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN