yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

EGE YAPI’dan Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti Kampanyasına Dev Destek

EGE YAPI’dan Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti Kampanyasına Dev Destek
01 Şubat 2017 11:04 Yorum yaz Çıktı al
Ege Yapı, Emlak Konut öncülüğünde, konut ve bankacılık sektörünün birlikte hayata geçirdiği tarihi kampanyaya tam destek vererek Batışehir projesi satışlarında 240 ay vade için sadece 0,79 kredi oranı uyguluyor.

Bu Fırsat Tarih Yazar! Batışehir’de 240 ay vade

Ege Yapı, 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar hemen teslim daire seçenekleri olan; A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındıran ödüllü projesi Batışehir’de sadece %5 peşinat ve tam 240 ay vade 0,79 kredi oranıyla adeta kira öder gibi ev sahibi olmanın yolunu açıyor.

Batışehir, Batışehir projesi, Batışehir ege yapı, ege yapı,

Bu ödeme planlarına ek olarak, 120 ay için 0,45 kredi oranı, 60 ay için ise %0 faiz fırsatı da özel ödeme planları arasında. Bu tarihi fırsat ile 365.000 TL’den başlayan, hemen taşınabileceğiniz veya kiraya verebileceğiniz bahçeli, teraslı veya normal kat evlere artık sahip olmak çok daha kolay. Koşu parkurları, açık / kapalı spor salonları ve yüzme havuzları, sosyal tesisleri, geniş peyzaj alanları ile Batışehir’de herkes hayatı dolu dolu yaşıyor.

 

Ege Yapı Finansman Modeli de Avantajlar Sunuyor

Emlak Konut GYO’nun başlattığı kampanyanın yanı sıra Ege Yapı, her bütçeye uygun farklı ödeme planları da sunuyor. Bu kapsamda herkese göre ev ve ofis tipi bulunan Batışehir’de Ege Yapı Finansman Modeli çerçevesinde düşük peşinat ve ara ödeme ile 60 ay %0 faiz fırsatı gibi çok özel ödeme avantajları yer alıyor.

www.batisehir.com / 08502225343

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN