sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

EKOVİLLA’dan her bütçeye göre 20 Bin Tl’ye EKOFLEX modelinde ev!

EKOVİLLA’dan her bütçeye göre 20 Bin Tl’ye EKOFLEX modelinde ev!
23 Şubat 2017 18:33 Yorum yaz Çıktı al
Ekolojik Ev tasarımının öncüsü EKOVİLLA’dan her bütçeye göre, 20 Bin Tl’ye EKOFLEX modelinde ev.

Ekolojik Ev Tasarımında EKOVİLLA

2008’den bu yana ekolojik ev konseptiyle projeler hayata geçiren EKOVİLLA, ulaşılabilir fiyat ve farklı model alternatifleriyle birçok aileye yuva oldu. Gerekli güçlendirme proseslerinden geçirilen ahşabın sağlığını ve geri dönüştürülebilir yapı ürünleri bileşenleriyle hayat bulan EKOVİLLA’nın ekolojik ev modelleri hem fiyatta cazip, hem de kurulumda pratik.

EKOVİLLA’dan her bütçeye göre, 20 Bin Tl’ye EKOFLEX modelinde ev, 20 Bin Tl’ye EKOFLEX modelinde ev, 20 Bin Tl’ye EV, EKOFLEX Ses Getirecek, EKOFLEX Her bütçeye 20 Bin Tl’ye, Her bütçeye 20 Bin Tl’ye ev, Rees Network Genel Müdürü Mehmet Afşar, Rees Network Genel Müdürü, Mehmet Afşar, Rees Network, EKOVİLLA, EKOFLEX’in fiyatı ise devrim niteliğinde, Ekolojik Ev tasarımının öncüsü EKOVİLLA, ucuz ev, ucuz ev ekovilla, ucuz ev ekoflex,

EKOFLEX Her bütçeye 20 Bin Tl’ye

EKOVİLLA ekolojik ev modellerinin her bütçe için ideal modeli olan EKOFLEX, 22 m2 net kullanım alanına sahip. 3 metre bina yüksekliği, 2,5 metre tavan yüksekliğine sahip olan EKOFLEX, 1 oda 1 salon olarak tasarlanmış durumda. Müstakil arsasına ev yapmak isteyenler için hızlı kurulum avantajı ve ahşabın sağlığını birlikte sunan EKOFLEX’in fiyatı ise devrim niteliğinde.

EKOVİLLA’dan her bütçeye göre, 20 Bin Tl’ye EKOFLEX modelinde ev, 20 Bin Tl’ye EKOFLEX modelinde ev, 20 Bin Tl’ye EV, EKOFLEX Ses Getirecek, EKOFLEX Her bütçeye 20 Bin Tl’ye, Her bütçeye 20 Bin Tl’ye ev, Rees Network Genel Müdürü Mehmet Afşar, Rees Network Genel Müdürü, Mehmet Afşar, Rees Network, EKOVİLLA, EKOFLEX’in fiyatı ise devrim niteliğinde, Ekolojik Ev tasarımının öncüsü EKOVİLLA, ucuz ev, ucuz ev ekovilla, ucuz ev ekoflex, 20 bin tl ev,

EKOFLEX Ses Getirecek

Uluslar arası gayrimenkul yatırım ve pazarlama firması Rees Network Genel Müdürü Mehmet Afşar, “ Konut markamız olan EKOVİLLA için uzun zamandır yeni modeller tasarlıyorduk. Her bütçe için ulaşılabilir fiyatlı modellerden daha donanımlı lüx modellere kadar alternatif yeni modeller tasarladık. EKOFLEX modeli, bunların içerisinde her bütçeye hitap eden uygun modeli.”

 

En uygun modelinden en lüx modeline kadar, yapı kalitesinde hiçbir farklılık olmadığını belirten Mehmet Afşar, “ fiyatlarımız tamamen yapı teknolojimizdeki faklılığımızdan kaynaklanıyor. Klasik inşaat modeline göre daha hızlı anahtar teslim sağlanan EKOVİLLA modellerinde kazanılan zaman ve iş gücü fiyatlara yansıyor.” dedi.

EKOVİLLA’dan her bütçeye göre, 20 Bin Tl’ye EKOFLEX modelinde ev, 20 Bin Tl’ye EKOFLEX modelinde ev, 20 Bin Tl’ye EV, EKOFLEX Ses Getirecek, EKOFLEX Her bütçeye 20 Bin Tl’ye, Her bütçeye 20 Bin Tl’ye ev, Rees Network Genel Müdürü Mehmet Afşar, Rees Network Genel Müdürü, Mehmet Afşar, Rees Network, EKOVİLLA, EKOFLEX’in fiyatı ise devrim niteliğinde, Ekolojik Ev tasarımının öncüsü EKOVİLLA, ucuz ev, ucuz ev ekovilla, ucuz ev ekoflex, EKOVİLLA resimler, EKOVİLLA görseller, ucuz ev resimleri,

Türkiye pazarı kadar yurtdışı pazarlarından da talep aldıklarını belirten Mehmet Afşar, yurtdışı için hedef ülkeler belirlediklerini, ziyaretler yapmak suretiyle hedef ülkelerde ticari bağlantılar sağladıklarını belirtti. Türkiye taleplerine özel önem verdikleri söyleyen Afşar, Türk insanını EKOVİLLA’nın yaşam kalitesi ile buluşturma ana hedefiyle çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN