sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Emlak Konut GYO’nun “Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz” kampanyası uzatıldı!

Emlak Konut GYO’nun “Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz” kampanyası uzatıldı!
30 Ağustos 2016 11:50 Yorum yaz Çıktı al
Emlak Konut GYO’nun 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlattığı “Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz” kampanyası yoğun ilgi nedeniyle 31 Aralık’a kadar uzatıldı.

15 Temmuz darbe girişiminin ekonomiye ve gayrimenkul sektörüne olabilecek olası etkilerini azaltmak için Emlak Konut GYO tarafından başlatılan “Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz” sloganlı konut kampanyası, gösterilen yoğun ilgi nedeniyle 31 Aralık 2016’ya kadar dört ay süreyle uzatıldı.

 

Borç kapatmaya bir ay uzatma

Ntv.com.tr’nin haberine göre, stoklarını tüketen yüklenici firmaların ise kampanya kapsamında tekrar satış yapamayacakları da öğrenilirken, geçmişe dönük borcu olan vatandaşın yüzde 20 indirimle borcunu kapatmak için de kampanya başlatan şirket, tüketiciden gelen yoğun talep nedeniyle süreyi 30 Eylül'e kadar uzattı. Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum, tarihi kampanyaya yoğun ilgi olduğunu belirterek, "Ülkemizin geleceğine güvenen tüm sektörlerin bu tarz hamleler yapması gerekiyor" diye konuştu.

 

GYODER de uzatabilir

Kampanya atağına GYODER'in de katılmasıyla proje sayısı 86'ya konut sayısı da 56 bine çıkmıştı. GYODER Başkanı Aziz Torun, yaz durgunluğunun olduğu günlerde birçok vatandaşın tatilde olduğundan kampanyadan faydalanamadığı için süreyi uzatmayı düşündüklerini söylemişti.

 

Kampanya hangi projeleri kapsıyor?

30 projede 15 bin konutla başlatılan kampanyaya şu projeler dahil: Ağaoğlu Maslak 1453, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Bahçekent Emlak Konutları dükkânlar, Bahçekent Emlak Konutları Ofisler, Bahçekent Flora, Başakşehir Emlak Konutları dükkânlar, Başakşehir Merkez Çarşı, Bulvar İstanbul, Emlak Konut Körfezkent dükkânlar, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evora Tuzla 1. Bölge, Evvel İstanbul, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Koordinat Çayyolu, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidakule Ataşehir dükkânlar, Nidakule Kayaşehir, Park Mavera 1-2, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent.

 

25 günde 2 bin 200 konut satıldı

25 günde 2 bin 200 bağımsız bölüm satılan Emlak Konut projelerinde 1 milyar 450 milyonluk ciro yapıldı. Kampanyayla yüzde 0.7 faiz oranı ve 120 aya kadar vadeyle ev almak mümkün.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN