yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Emlak Konut Tuzla'da ihale açtı!!!

Emlak Konut Tuzla'da ihale açtı!!!
12 Nisan 2011 00:00 Yorum yaz Çıktı al
Emlak Konut GYO, Tuzla Emlak Konutları 1. etap 1. kısımda sosyal donatı ile Ataşehir bölge parkı inşaatları ve çevre düzenlemelerini yaptırmak üzere ihale açtı.
Emlak Konut GYO, Tuzla Emlak Konutları 1. etap 1. kısımda sosyal donatı ile Ataşehir bölge parkı inşaatları ve çevre düzenlemelerini yaptırmak üzere ihale açtı. Buna göre, Tuzla 1. etap kısım işiyle tünel kalıp sistemi ile 666 adet konut ve 8 adet ticaret inşaatı, konvansiyonel kalıp sistemiyle 1'er adet sosyal donatı, okul, spor salonu, cami ve şadırvan inşaatı ile ada içi altyapı, imar yolları ve çevre düzenlemesi inşaatı gerçekleştirilecek.

Ataşehir bölge parkı işi ise konvansiyonel kalıp sistemi ile 3 adet hizmet binası, 2 adet çeşme, 1'er adet saat kulesi, muvakkithane, park girişi, park güvenlik birimi, su deposu inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işlerini kapsayacak. Söz konusu işlerin süresi yer tesliminden itibaren 800 gün olarak belirlendi.

İhale, 16 Mayıs 2011 tarihinde saat 14.30'da Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğünde ''açık ihale usulü'' ile gerçekleştirilecek. Yerli ve yabancı tüm isteklilerin katılabileceği ihalede şartname bedeli mukabili, Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğünden temin edilebilecek.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden aynı adrese verilecek. Buna göre üzerine ihale yapılan istekli ile anahtar teslimi götürü bedel sözleşmesi imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede istekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

-YURTTA GAYRİMENKUL SATIŞLARI-

Bu arada İstanbul Defterdarlığı Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Kartal Emlak Müdürlüğü Tuzla ilçesi Orhanlı Mahallesi Yukarıdere mevkinde yer alan tarlayı satmak veya kiraya vermek ihale açtı.

6 bin 447 metrekare taşınmazın tahmini bedeli 1 milyon 935 bin lira, katılımcılardan alınacak olan geçici teminat tutarı ise 387 bin lira olarak belirlendi.

İhale, Kartal Emlak Müdürlüğünde, 25 Nisan 2011 tarihinde saat 14.00'te açık teklif usulü ile gerçekleştirilecek. İhaleye ait şartname internet adresi (www.ist-def.gov.tr) ve müdürlükten temin edilebilecek.

-AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI OFİS VE İŞYERİ SATACAK-

Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı ise, Dumlupınar Mahallesi, 50 parsel üzerinde 3 bin 336,15 metrekarelik alan üzerinde A-Blok 8 bağımsız bölüm asma, 1 ve 2 kattan oluşan ofis-işyeri vasfındaki gayrimenkulü kapalı teklif usulü ile satışa çıkardı.

Kapalı teklif usulü ile satışa çıkan gayrimenkulün muhammen bedeli 1 milyon 530 bin lira, geçici teminatı ise 45 bin 900 lira olarak belirlendi.

İhale 27 Nisan 2011 tarihinde saat 14.00'te Karaman İş Merkezinde bulunan belediye hizmet binasında yapılacak. Söz konusu ihaleye katılmak isteyenler şartnameyi mesai saatleri içerisinde, Karaman İş Merkezinden temin edebilecekler.

AA
Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN