sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Emlakçıların Sesi Yayın Hayatına Başladı!

Emlakçıların Sesi Yayın Hayatına Başladı!
01 Mart 2017 14:59 Yorum yaz Çıktı al
“Emlak adına her şey” ilkesiyle gayrimenkul sektörüne adım atan www.emlaksatan.com, emlakçıların sesi olmak, daha geniş gayrimenkul alıcı ve kiracılarına ulaşmalarını sağlamak ve sektöre ivme kazandırmak amacıyla yayın hayatına başladı.

Gayrimenkul sektörünün içinden gelen bir kuruluş olan A. Koç İnşaat’ın uzun süren fizibilite çalışmaları ve deneyimleri sonucu doğan www.emlaksatan.com yayın hayatına başladı. Emlakçıların sektörel gündem ve gelişmeleri yakından takip edebilecekleri bir alanın olmaması nedeniyle hayata geçirilen emlaksatan.com, emlakçıların sesi olacak.

Emlakçıların Sesi Yayın Hayatına Başladı, Geniş Kitlelere Ulaşma İmkanı Sunuyor, Sektöre İvme Kazandıracak Uygulama, www.emlaksatan.com’un Kurucusu Abdurrahman Koç, www.emlaksatan.com’un Kurucusu, Abdurrahman Koç, Emlak adına her şey, Emlak adına aradığınız her şey, A. Koç İnşaat, emlakçıların sesi olmak, emlaksatan yayın hayatına başladı, emlaksatan, emlaksatan emlak ilan sitesi,

Geniş Kitlelere Ulaşma İmkanı Sunuyor

Emlak ve inşaat firmalarının projelerini daha geniş kitlelere hızla ulaştırmalarını sağlayacak olan www.emlaksatan.com ayrıca emlak işi yapanların gelişimlerine de sürekli katkıda bulunmayı hedefliyor. Emlakçıların, sektördeki değişim ve gelişmelerden güncel olarak haberdar olmalarını sağlamak üzere hayata geçirilen site, emlak satış ve kiralama süreçlerinde, geniş kitlelere ulaşarak etkili network elde etme imkanı sunuyor.

Emlakçıların Sesi Yayın Hayatına Başladı, Geniş Kitlelere Ulaşma İmkanı Sunuyor, Sektöre İvme Kazandıracak Uygulama, www.emlaksatan.com’un Kurucusu Abdurrahman Koç, www.emlaksatan.com’un Kurucusu, Abdurrahman Koç, Emlak adına her şey, Emlak adına aradığınız her şey, A. Koç İnşaat, emlakçıların sesi olmak, emlaksatan yayın hayatına başladı, emlaksatan, emlaksatan emlak ilan sitesi, emlaksatan internet sitesi, emlaksatan resimler,

Sektöre İvme Kazandıracak Uygulama

Yıl boyunca emlakçıların ve inşaat firmalarının ilanlarını ücretsiz yayınlayacaklarını belirten www.emlaksatan.com un Kurucusu Abdurrahman Koç, “Sektöre canlılık ve ivme kazandırmak için 2017 yılı boyunca tüm emlak firmalarına ücretsiz hizmet sunuyoruz.” dedi.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN