sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

ERA Gayrimenkul CNR Emlak Fuarı’na katılıyor

ERA Gayrimenkul CNR Emlak Fuarı’na katılıyor
20 Kasım 2017 11:02 Yorum yaz Çıktı al
ABD merkezli gayrimenkul danışmanlık devi ERA Gayrimenkul, 23-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek CNR Emlak 5. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri  ve Finansmanı  Fuarı’nda yer alacak.

Türkiye’nin dev gayrimenkul danışmanlık markası olan ERA Gayrimenkul, özellikle franchise yatırımı yapmak isteyen adayları için sağladığı avantajları anlatacağı Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası emlak ve gayrimenkul fuarında ziyaretçilerini ağırlayacak. 23 – 26 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda ERA Gayrimenkul, 4. Hol /B4-9 numaralı stantta misafirlerine uluslararası marka ile çalışmanın avantajlarını ve gayrimenkul sektörünü anlatacak.

 

 

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının yanı sıra ulusal, uluslararası yatırımcılar ve sektör profesyonellerinin katılacağı fuara 50’den fazla ülkeden binlerce ziyaretçi bekleniyor. Bu büyüklükte bir fuara Türkiye’nin ev sahipliği yapıyor oluşundan duyduğu memnuniyeti dile getiren ERA Gayrimenkul Genel Müdürü Özhan Atalay, ‘’Aynı çatı altında yüzlerce projeyi inceleme ve karşılaştırma fırsatını yakalayacak olan yerli ve yabancı yatırımcıların, firmaların sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen konut alıcılarının fuar sayesinde doğru tercihi yapabileceklerini düşünüyorum. Öte yandan sektörün kaynaştığı bu ve benzeri çalışmalar bize sektörün geleceğini belirleyen konu başlıklarının üzerinde durma fırsatı da sunuyor. Dolayısıyla gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran, sektörde öncülük yapan global firma olarak bizler sektörün daha da güçlenmesi için bu tip fırsatların artması taraftarıyız’’ dedi.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN