sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

ERA Gayrimenkul’den 4 yeni seminer!

ERA Gayrimenkul’den 4 yeni seminer!
21 Eylül 2016 11:10 Yorum yaz Çıktı al
Eğitime verdiği destekle girişimci adaylarının arkasında duran ERA Gayrimenkul Türkiye, yeni seminerleriyle franchise adaylarına kazancın formülünü açıklıyor.

Kendi işinin patronu olmak ve para kazanmak isteyenler için 4 yeni eğitim semineri düzenleyecek olan ERA Gayrimenkul Türkiye, girişimcilerin kazancı doğru yollarda aramasına ve elde etmesine yardımcı olacak.Yıl bitmeden aileye katılan yeni franchise ofisleriyle büyüme yoluna devam eden ERA Gayrimenkul Türkiye, atak yılı ilan ettiği 2016 yılını aynı başarıyla bitirmeyi hedefliyor.

 

Dünyada ve Türkiye’de ekonominin lokomotifi olan gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmak isteyen girişimci adaylarına yönelik eğitime aralıksız destek veren ERA Gayrimenkul Türkiye, bugüne kadar devam ettirdiği franchise seminerlerine devam ediyor. Ücretsiz düzenlenecek olan seminerlerde yüksek emlak arzının yarattığı kazanç fırsatlarını yakalamak isteyenler için ipuçları verilecek.

 

Yılın son çeyreğinde 7 yeni franchise ofisi bünyesine katıp, verdiği seminerler ve konferanslarla gayrimenkul danışmanlık sektörünü daha kurumsal ve güvenilir basamaklara taşımayı hedefleyen ERA Gayrimenkul Türkiye’nin yeni seminer programı şu şekilde:
28 Eylül Çarşamba;Mercure Hotel – Cevizlibağ saat: 19:00-21:00

4 Ekim Salı; Kaya Ramada – Beylikdüzü saat: 19:00-21:00

11 Ekim Salı Point Hotel –Taksim saat: 19:00-21:00

25 Ekim Salı günü Dedeman Hotel –Bostancısaat: 19:00-21:00

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN