yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

ERA IntERActive Broker Programı ERA Akademi tarafından gerçekleşti

ERA IntERActive Broker Programı ERA Akademi tarafından gerçekleşti
17 Kasım 2016 12:24 Yorum yaz Çıktı al
Uluslararası gayrimenkul danışmanlık markası ERA, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün daha güvenilir ve nitelikli olması için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Gayrimenkul danışmanlığı konusunda MEB sertifikası veren Türkiye’deki ilk ve tek kurum olan ERA, IntERActive Broker Programı ile yine bir ilki gerçekleştirdi. 13 şehir 45 ofisten 55 Broker’ın katılımı ile gerçekleşen eğitim programında 5 gün boyunca interaktif ve paylaşımlı yöntem kullanılarak; bir Broker’ın verimli çalışabilmesi için izlenmesi gereken yollar, bütçeleme, karlılık konularına ve bir franchise ofisinin işletme yapısı yönetimi, gelişimi, büyüme sürecinde yapması gerekenler hakkında eğitim verildi.

 

ERA brokerlerine özel gerçekleşen eğitim programında ayrıca yabancı uzman gözüyle gayrimenkul ve danışmanlık sektörü değerlendirdi.

 

Farklı şehir ve lokasyonlardan gelen Brokerlar’ın network yapma fırsatı bulduğu IntERActive Eğitim Programı’nda ofis sahiplerini başarıya götüren; etkili satış teknikleri, liderlik, ekip kurmak, gayrimenkul danışmanı adaylarının değerlendirilmesi, karlılık, ofis dizaynı konularına ağırlık verilerek ofislerin üretkenliklerini artırmak üzere aktif bir eğitim gerçekleştirildi.

 

7-11 Kasım tarihleri arasında Green Park Bostancı Hotel’de gerçekleşen ERA IntERActive Broker Programı 12 yılı aşkın süredir 2 bin 200’ün üzerinde gayrimenkul danışmanını eğiten Yunan Gayrimenkul Eğitimeni Kostas Bakas tarafından verildi.

 

Türkiye’nin ilk gayrimenkul akademisini Bağdat Caddesi’nde 400 m2'de kurarak birçok alanda eğitim veren ERA, yine sektörde bir ilk olan ‘ERA Clinic’ ve ‘ERA Coaching’ hizmetlerinin de dahil olduğu güçlü eğitim modelini de geliştirmişti. Bu sayede Türkiye’deki ERA danışmanları almış oldukları profesyonel eğitimler ile yüksek kalitede hizmet sunan kişiler olarak sektörde farkını ortaya koyuyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN