yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

ERA Türkiye 45 ofise ulaştı

ERA Türkiye 45 ofise ulaştı
08 Kasım 2016 09:50 Yorum yaz Çıktı al
Uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, ağustos ayından bu yana 12 yeni franchise'ı daha bünyesine katarak ofis sayısını 45’e yükseltti.

ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul, Türkiye’deki büyüme stratejisine birbiri ardına açtığı ofislerle devam ediyor. Türkiye ekonomisine ve potansiyeline güvenin bir göstergesi olarak yatırımlarını hız kesmeden sürdüren ERA, Ağustos ayından bu yana Erzurum ve Mersin dahil olmak üzere Türkiye’de 12 franchise'ı daha bünyesine kattı.

Türkiye’de ekonominin lokomotifi görülen gayrimenkul sektörünün nitelikli gelişimi için yatırımlarına devam eden ERA Gayrimenkul Türkiye, girişimci adaylarının az sermaye ile kendi işlerinin sahibi olabilmesi için fırsat sunuyor.

 

Üç ayda 12 ofis!

Komşu ülkelerde ve Türkiye'de yaşanan ekonomik ve siyasi tüm gelişmelere rağmen herkesin işine dört elle sarılması gerektiğine dikkat çeken ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, ERA olarak yatırımlarına ara vermeden artan bir ivmeye devam ettiklerini söyledi.

Baygan,  “Ekonomiye olan güvenimizle yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu doğrultuda girişimci adaylarına da bol kazançlı bir iş sahibi olmaları konusunda yol gösteriyoruz. Ağustos ayından beri 12 ofisin daha ERA Ailesi’ne katıldığını görmek sevindirici. Yıl sonuna kadar hedeflerimizi büyüterek çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

ERA Gayrimenkul Türkiye’nin 3 ay gibi kısa bir sürede yüksek katılım görmesinin, sektörde ERA’ya karşı duyulan güvene bağlı olduğunu ifade eden Baygan,  kalıcı olmak için en önemli etkenin güvenilir olmak ve kendinden emin adımlar atmak olduğunu söyledi.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN