sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Erzurum Gelişen Kentler Zirvesi’nde tüm yönleriyle mercek altına alınacak!

Erzurum Gelişen Kentler Zirvesi’nde tüm yönleriyle mercek altına alınacak!
20 Eylül 2017 12:40 Yorum yaz Çıktı al
Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’in, gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nin 8‘incisi, 3-4 Ekim 2017 tarihlerinde, Erzurum Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Erzurum’da gerçekleştirilecek.

GYODER’in hazırladığı, kent hakkında önemli başlıklar içeren ‘Erzurum Raporu’ ile konuşmacılar, Erzurum’u tüm yönleriyle ele alacak. Erkonut’un zirve sponsoru, Halk GYO’nun ana sponsor olduğu zirvede, ekonomist Prof. Dr. Kerem Alkin, konuşmacı olarak yer alacak.


Gelişen Kentler Zirvesi-Erzurum’da, yüzyıllardır Anadolu’nun en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Erzurum ve çevresinin, genel sosyo-ekonomik değerlerinin yanı sıra, gayrimenkul alanında barındırdığı potansiyel ve sunduğu fırsatlar ele alınacak. GYODER’in Türkiye’yi kapsayacak bir strateji ile Anadolu şehirlerini kucaklamayı hedeflediğini belirten GYODER Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin, “‘GYODER olarak, bu yıl 8’incisini düzenleyeceğimiz ‘Gelişen Kentler Zirvesi’ni, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliği ile Erzurum’da gerçekleştiriyoruz. Düzenlendiği her kentte önemli işbirliklerine ve kente yatırım yapılmasına vesile olan ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nde, gayrimenkul sektörü temsilcileri, yerel yöneticiler, yatırımcılar ve uzmanlarla bir araya gelerek, fikir ve bilgi alışverişlerinde bulunacağız” dedi.


Zirve sponsoru Erkonut, Ana sponsor Halk GYO

8’incisi Erzurum’da düzenlenecek Gelişen Kentler Zirvesine Erkonut zirve sponsoru, Halk GYO da ana sponsor oldu.

 

Değerli isimler zirvede buluşuyor

Potansiyeli yüksek kentlerde yatırım yapılmasına önayak olan GYODER’in ‘Gelişen Kentler Zirvesi; Erzurum ve çevre illerin Belediye Başkanları, kamu yöneticileri, gayrimenkul sektörünün ulusal ve yerel temsilcileri, iş dünyasının önde gelen isimleri, akademisyenler, profesyoneller ve uzmanların katılımıyla gerçekleşecek. Zirveye katılacak konuşmacılar arasında Ekonomist, Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi, Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Prof. Dr. Kerem Alkin’de bulunuyor.

Zirve sponsoru Erkonut, Ana sponsor Halk GYO, Gelişen Kentler Zirvesine Erkonut zirve sponsoru, Halk GYO da ana sponsor oldu, Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER, Gyoder Erzurum”u zirve’yi taşıyor, Gelişen Kentler Zirvesi, Erkonut, Prof. Dr. Kerem Alkin,

GYODER’in Erzurum Raporu da zirvede sunulacak


GYODER tarafından Erzurum’un, genel ekonomisinden nüfus yapısına, kentsel dönüşümden gayrimenkul sektörüne, ‘Cazibe Merkezi’ programından geleceğe yönelik öngörülere kadar tüm yönleriyle incelenerek hazırlanan rapor da ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nde katılımcılarla paylaşılacak.


38 sayfalık GYODER Raporu’nda yer alan teknik incelemeler, rakamlar ve değerlendirmeler şu başlıklar altında tartışmaya açılacak: ‘Erzurum’un Genel Ekonomik Yapısı ve Temel Ekonomik Veriler’, ‘Erzurum’un Demografi, Nüfus ve Sosyal Gelişmeleri ile Öngörüleri’, ‘Bölgede Planlama ve Kentleşmenin Gelişimi’, ‘Erzurum Kentsel Dönüşüm ve Mega Projeler’, ‘Erzurum ve Çevresi Yatırım Alanları ve Öngörüleri’, ‘Erzurum’un Gayrimenkul Sektörü’, ‘Cazibe Merkezleri Programı’, ‘Geleceğe Yönelik Değerlendirmeler ve Öngörüler.’


Erzurum’u farklı yönleriyle tanımak için Teknik ve Kültürel Gezi


Zirveyi izleyecek katılımcılara yönelik düzenlenecek ‘Teknik ve Kültürel Gezi Programı’nda; Palandöken, Çifte Minareli Medrese ve Türkiye’nin 11. sakin şehri (Cittaslow), Uzundere gezisi, Şehristan Konutları Projesi Şantiye ziyareti, Cumhuriyet Caddesi, Kale Projesi gezisi, Kayı, Oba, Mavişehir projelerinin gösterimi yer alıyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN