yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

EVA Gayrimenkul Değerleme’ye 13. uluslararası ödül

EVA Gayrimenkul Değerleme’ye 13. uluslararası ödül
28 Ekim 2016 10:44 Yorum yaz Çıktı al
Gayrimenkul sektörünün uluslararası prestijli ödüllerinin başında gelen 2016 European Property Awards danışmanlık kategorisinde "Türkiye'nin En İyi Gayrimenkul Danışmanlık Kuruluşu" ödülüne layık görülen EVA Gayrimenkul Değerleme, uluslararası ödüllerinin sayısını 13’e çıkardı.

Değerleme sektörünün önde gelen kuruluşlarından EVA Gayrimenkul Değerleme, alanında Avrupa'nın en prestijli ödülü olarak kabul edilen European Property Awards danışmanlık kategorisinde "Türkiye'nin En İyi Gayrimenkul Danışmanlık Kuruluşu" ödülüne layık görüldü. European Property Awards'ta yıllardan bu yana danışmanlık kategorisinde aynı ödülü kazanan EVA Gayrimenkul Değerleme’nin uluslararası ödül sayısı yeni ödülle birlikte 13’e ulaştı.

 

Sektöründe Türkiye’nin lideri

EVA Gayrimenkul Değerleme'nin danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra değerleme sektörünün standartlarının geliştirilmesi konusunda önemli katkıları olduğunu ifade eden EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, sektörde bilgi birikimi yüksek, deneyimli bir kadroyla faaliyet gösterdiklerini, yerli ve yabancı yatırımcılara geniş bir yelpazede hizmet sunduklarını belirtiyor.

 

EVA Gayrimenkul Değerleme'nin gerçekleştirdiği saha çalışmaları, araştırmaları, analiz raporları ve yayınlarının gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlara yol gösterici nitelik taşıdığını kaydeden Yazıcı, ödüllerin motive edici olduğunu, değerleme sektörünün Türkiye’de çok daha yüksek nitelikli bir konuma ulaşması için çalışmalarını sürdürdüklerini vurguluyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN