yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Evim Yüksekdağ’da kampanya: Yüzde 0,70 faiz, peşinat teslimatta!

Evim Yüksekdağ’da kampanya: Yüzde 0,70 faiz, peşinat teslimatta!
01 Eylül 2016 10:40 Yorum yaz Çıktı al
Yüksekdağ Gayrimenkul’ün Esenyurt’ta geliştirdiği “aile projesi” Evim Yüksekdağ’da yeni bir kampanya başlatıldı. Buna göre projeden ev almak isteyenler aylık yüzde 0,70 faiz fırsatı yakaladıkları gibi, peşinatı da daire tesliminde ödeyebiliyorlar.

Yüksekdağ Gayrimenkul Esenyurt’taki “aile projesi” Evim Yüksekdağ’da ev almayı yıllardır erteleyenler için yepyeni bir fırsat sunuyor. “Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye” dönemine güç vermek için çalışan Yüksekdağ, tüketicilerin alım gücünü yükseltmek için kredi faiz oranlarını yüzde 0,70’e kadar düşürdü.

 

İşte Evim Yüksekdağ’ın kampanyalı ödeme seçenekleri

Kampanyaya ilişkin açıklama yapan Yüksekdağ Gayrimenkul Genel Müdürü Celal Yüksekdağ, “Kredi faizlerini şimdiye kadarki en düşük düzeye, yüzde 0,70’lere çektik. Bugüne kadar yaklaşımımız daima inşaatta kalitede ve konforda ödün vermeden dengeli bir fiyat politikası uygulamak şeklinde oldu. Başlattığımız kampanyada, Evim Yüksekdağ Projesi’nde tüketiciye 120 ay vade ile ödeme kolaylığı sağlarken, yüzde 25 peşinatı teslimatta alacağız.” dedi. 

 

Evim Yüksekdağ fiyatları 225 bin TL’den başlıyor

Peşinatsız daire sahibi olmak isteyenlerin üç bloktan oluşan “nitelikli” seçeneği Evim Yüksekdağ’da 2+1 daireler 225 bin TL, 3+1’ler ise 340 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Daire seçeneklerinin 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandığı Evim Yüksekdağ projesinde daire büyüklükleri ise 90 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor.

 

Evim Yüksekdağ sosyal donatıları

Yaşam alanlarına ek olarak sauna, çocuk oyun alanları, fitness center, çok amaçlı açık spor alanları, süs havuzları, kamelyalar, kapalı yüzme havuzu, buhar odası ve Türk hamamı gibi sosyal imkanları ile öne çıkan Evim Yüksekdağ projesinin sosyal donatıları arasında ayrıca yüzde 70’ini oluşturan 7 bin metrekarelik yeşil alanı, 2 bin 500 metrekarelik sosyal alan gibi seçenekler yer alıyor. Evim Yüksekdağ, yıldızı parlayan Esenyurt’un yüksek kalite ve fayda/fiyat dengesinde tüketicinin yanında yer alan gözde projeleri arasında yerini alıyor.

 

Evim Yüksekdağ iletişim bilgileri

Evim Yüksekdağ Adres: Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı No:49 Esenyurt / İSTANBUL

Evim Yüksekdağ Telefon: 444 9 540

Evim Yüksekdağ Web Sitesi: www.evimyuksekdag.com

 

Evim Yüksekdağ nerede?

Evim Yüksekdağ; okul, hastane, ibadethane ve eğitim kurumlarına yaklaşık 500 metre yürüme mesafesi yakınlığında olması avantajıyla da ilgi çekiyor. Evim Yüksekdağ projesinin yol tarifi ve Evim Yüksekdağ projesine nasıl gidilir sorusunun cevabı ise aşağıdaki haritadan çıkarılabiliyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN