sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Evimizdeki güzellik; Berjerler!

Evimizdeki güzellik; Berjerler!
15 Şubat 2017 17:10 Yorum yaz Çıktı al
Dekorasyonda önemli bir ayrıntı haline gelen berjerler, evimizde sıcaklığı ve modernliği yansıtmamıza yardımcı oluyor.

Kendilerine has tarzları ile tekli koltuktan ayrı bir havası olan berjerler ile evinizde farklı, keyifli ve şık köşeler oluşturabilirsiniz.

 

Kendinize keyifli bir alan yaratın

Berjerler, zamanın trendi ne kadar değişirse değişsin modası geçmeyen her zaman kullanılan parçaların başında geliyor. Eski klasik modellerin yanı sıra günümüze uyarlanarak tasarlanan sade ve modern berjerler büyük ilgi görüyor. Berjerin yakınına konulacak şık bir aydınlatma ortamı daha da samimi gösteriyor. Özellikle evin en güzel manzaralı yerine konulan, kahvenizi yudumlarken kitabınızı okuyabileceğiniz, hoş sohbetler yapabileceğiniz size özel bir dinlenme köşesi sunan İder Mobilya, huzurlu bir ortam yaratmanıza yardımcı oluyor.

Kendinize keyifli bir alan yaratın, Evimizdeki güzellik; Berjerler, www.idermobilya.com, idermobilya.com, Eski klasik modeller, Özellikle evin en güzel manzaralı yerine konulan, Eski klasik modellerin yanı sıra, Berjerin yakınına konulacak şık bir aydınlatma ortamı, ider mobilya- sidyma berjer 615 TL, ider mobilya- sidyma berjer fiyatı,

İder Mobilya’nın birbirinden şık ve tarz berjerlerini salon ya da oturma takımınızla bir arada kullanabileceğiniz gibi, yatak odasında, evinizin girişinde ya da giyinme odanızda keyifli dinlenme alanları yaratmak için tercih edebilirsiniz.

Kendinize keyifli bir alan yaratın, Evimizdeki güzellik; Berjerler, www.idermobilya.com, idermobilya.com, Eski klasik modeller, Özellikle evin en güzel manzaralı yerine konulan, Eski klasik modellerin yanı sıra, Berjerin yakınına konulacak şık bir aydınlatma ortamı, ider mobilya- sidyma berjer 615 TL, ider mobilya- sidyma berjer fiyatı,ider - demre berjer- 540 tl,

www.idermobilya.com

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN