sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Fortis Sinanlı'ya ödül!

Fortis Sinanlı'ya ödül!
06 Aralık 2017 13:51 Yorum yaz Çıktı al
Sinanlı Yapı ve Yiğit İDK Group ortaklığıyla kurulan Fortis Sinanlı, Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri 2017 Araştırması'nda "2016 yılında adet bazında Türkiye'nin En Çok Proje Üreten ilk 10 Şirketi" ve "Türkiye'nin En Çok Satış Yapan İlk 10 şirketi" arasında yer aldı.

Ritz Carlton Otel'de gerçekleştirilen törende Yiğit İDK Group adına İDK Yönetim Kurulu Başkanı Bilal İdikurt ve Yiğit Group Yönetim Kurulu Başkanı Önder Yiğit, gayrimenkul sektörüne yaptıkları katkılardan dolayı sertifikalarını aldılar.

 

 

Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından gerçekleştirilen Real Estate Stars 2017 Araştırması'nda Fortis Sinanlı iki ödülün de sahibi oldu.

 

 

Fortis Sinanlı, Mart 2019'da teslim edilecek "Yeni Kadıköy" projesi ile 2017 yılında "Avrupa'nın En İyi Karma Yaşam Projesi" Ödülü'ne de layık görülmüştü.

 

Fortis Sinanlı'ya ödül, Fortis Sinanlı, Fortis Sinanlı projesi, emlak, konut, Emlak Lobisi, emlaklobisi,

 

Fortis Sinanlı; ana arterlerin ortasında yer alan Yeni Kadıköy projesiyle şehrin merkezinde bir yaşam vadediyor. Proje, metrobüs, metro ve Avrasya Tüneli’nin yanında, Kadıköy Meydanı, Moda Mahallesi ve Bağdat Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunuyor. Yeni Kadıköy’ün kalbi olarak kabul edilen bu proje, bölgenin en büyük üniversitelerine, hastanelerine ve Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanına kolayca ulaşılabilecek yakınlıkta yer alıyor. 

 

 

Fortis Sinanlı ev, ofis ve cadde mağazalarıyla karma yaşam konseptinin ayrıcalıklarını birleştiriyor. Dairelerde 1+1'den 4+1'e farklı seçenekler sunulurken, ofislerde ise 50 metrekareden 1000 metrekareye kadar alternatifler bulunuyor. Projede teslime kadar kira geliri, %1 peşinat, 60 aya kadar faizsiz vadelendirme ve İş Bankası konut kredisi desteği gibi çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlanıyor.

 

 

Yeni Kadıköy projesi hakkında detaylı bilgi için: http://fortissinanli.com/ 444 9 550

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN