sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Gaggenau’nun ilk cadde mağazası Levent’te açıldı!

Gaggenau’nun ilk cadde mağazası Levent’te açıldı!
11 Ocak 2017 17:39 Yorum yaz Çıktı al
Teknolojisi ve tasarımıyla fark yaratan lüks ev aletleri üreticisi Gaggenau, 333.yıl kutlamaları etkinlik serisinin önemli bir parçası olarak, ilk cadde mağazasını Levent’te açtı.

Seçkin mutfak kültürünün önde gelen markalarından olan ve bu yıl 333.yıldönümü kutlayan Gaggenau, Türkiye’deki ilk cadde mağazasını açtı. Gaggenau’nun seçkin müşterilerin kendilerini özel ve evlerinde hissedecekleri 250 M2‘lik mağaza, oldukça merkezi konumuyla dikkat çekiyor.

Gaggenau‘nun tüm ürün gamını sunabilen kullanışlı, modern ve üst sınıf bir mimari anlayışla tasarlanan mağazanın açılışı, BSH Türkiye CEO’su Norbert Klein, BSH Türkiye CSO’su Ronald Grünberg, Gaggenau Türkiye Satış Direktörü Alper Şengül, Gaggenau Türkiye Pazarlama ve Ürün Müdürü Sadettin Çağlar ev sahipliğinde üst düzey müşteriler, iş ortakları ve basından seçkin konukların katılımıyla 27 Aralık’ta özel bir davetle gerçekleşti. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın açılışını gerçekleştirdiği, Gaggenau Messe adıyla hizmet veren yeni mağaza, Levent mah. Levent cad. No:29 adresinde misafirlerini bekliyor. 

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN