sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Gayrimenkul sektörü temsilcileri Antalya'da buluşacak

Gayrimenkul sektörü temsilcileri Antalya'da buluşacak
06 Aralık 2017 11:42 Yorum yaz Çıktı al
Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği'nin (GYODER) gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileriyle buluşturmak amacıyla hayata geçirdiği "Gelişen Kentler Zirvesi" Antalya’da gerçekleştirilecek.

GYODER'den yapılan açıklamada, Gelişen Kentler Zirvesi'nde, Türkiye turizminin başkenti Antalya ve çevresinin, genel sosyo-ekonomik değerlerinin yanı sıra, gayrimenkul alanında barındırdığı potansiyel ve sunduğu fırsatlar ele alınacak.

 

 

Antalya'nın genel ekonomisinden gayrimenkul sektörüne, kentsel dönüşüm çalışmalarından geleceğe yönelik öngörülere kadar tüm yönleriyle incelenerek hazırlanan GYODER "Antalya İli Yatırım Alanları Vizyon Raporu"da, katılımcılarla paylaşılacak.

 

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, amaçlarının Türkiye'yi kapsayacak stratejiyle Anadolu şehirlerini kucaklamak olduğunu belirtti.

 

 

Bu yıl 9'uncusu düzenlenecek zirvenin Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Antalya'da gerçekleştireceklerini kaydeden Yetgin, "Akdeniz'in incisi ve Türkiye turizminin en önemli destinasyonlarından olan ve hayata geçirilmesi planlanan liman, kentsel dönüşüm ve raylı sistem projeleriyle öne çıkan Antalya'yı, bu zirvede tüm yönleriyle ele alacağız" ifadelerine yer verdi.

Zirve, 13-14 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN