yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi’nin ana sponsoru ERA Gayrimenkul KKTC

Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi’nin  ana sponsoru ERA Gayrimenkul KKTC
28 Kasım 2016 10:16 Yorum yaz Çıktı al
ERA Gayrimenkul KKTC’nin ana sponsorluğunda düzenlenecek olan ‘Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi’, 1 Aralık Perşembe günü Lefkoşe Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Gayrimenkul danışmanlık sektörünün gelişimi için her türlü desteği veren ERA Gayrimenkul Türkiye ve KKTC, sektörle ilgili organizasyonlarda da yer alarak öncü olma misyonunu devam ettiriyor.

 

Sektörün önemli organizasyonlarından biri olan ‘Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi’, bu yıl Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) gerçekleştirilecek. Era Gayrimenkul KKTC’nin ana sponsorluğunda düzenlenen Zirve, 1 Aralık Perşembe günü Lefkoşe Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Zirve’nin ana teması ise ‘Parlayan Yıldız Kuzey Kıbrıs’ın Fırsatları’ olarak belirlendi.

 

KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün’ün de katılacağı Zirve’de ayrıca, KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Altun, Kıbrıs Ticaret Odası Başkanı Fikri Toros, Kıbrıs Sanayi Odası Başkanı Ali Çınarlı ve Kıbrıs İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer de yer alacak. ‘Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi’nin açılış konuşmasını ise Başbakan Hüseyin Özgürgün yapacak.

 

‘Kuzey Kıbrıs’ta Gelişen Sektörler ve Yatırımlar’, ‘Kuzey Kıbrıs’ta Yerel Yönetimler Açısından Yatırımlar ve Projeler’ ve ‘Kuzey Kıbrıs’ın Yatırımlarla İlgili Geleceğine Farklı Bakış Açıları ve Öneriler’ olmak üzere üç ana oturumda gerçekleştirilecek Zirve’ye ERA Gayrimenkul Türkiye ve KKTC Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu da konuşmacı olarak katılacak. Ekşioğlu’nun I. oturumda gerçekleştireceği konuşmanın konusu ise ‘Kuzey Kıbrıs’da Gayrimenkul Danışmanlığının Geleceği ve ERA’nın Vizyonu’ olarak belirlendi.

 

Türkiye ve Kuzey Kıbrıs üniversitelerinden akademisyenlerin, gayrimenkul, inşaat ve bankacılık sektöründen çok önemli konuşmacıların katılacağı Zirve’ye, KKTC iş dünyasından da yoğun bir katılım bekleniyor. Zirve’nin akşamında ERA Gayrimenkul Türkiye tarafından verilecek franchise semineri de sektör uzmanlarına ve girişimci adaylarına yol gösterecek. Seminer sektörün deneyimli ismi ‎ERA Gayrimenkul Türkiye ve KKTC Franchise Satış Direktörü Kadir Tümen tarafından verilecek.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN