sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Graniser Seramik’ten bayi ve mağaza satış personeline gülümseten eğitim

Graniser Seramik’ten bayi ve mağaza satış personeline gülümseten eğitim
04 Kasım 2016 11:10 Yorum yaz Çıktı al
Graniser Seramik, her yıl bayi ve mağaza satış personeline yönelik düzenlediği motivasyon seminerlerini bu yıl psikolog Kutay Ürkmen’in “Etkin Satış Teknikleri ve İletişimde Gülümsemenin Büyüsü” temasıyla gerçekleştirdi.

Graniser Seramik, insan kaynaklarına yatırım politikası doğrultusunda bayi ve mağaza satış personeline yönelik düzenlediği eğitim seminerlerini sürdürüyor. Bu yıl 27-28 Ekim tarihleri arasında Hilton Garden Inn’de dört grup halinde 200’ü aşkın satış personeline eğitim veren Graniser Seramik, değişen müşteri profili, satış stratejileri ve rekabetçi pazar karşısında satış personeline çok daha nitelikli iletişim becerileri kazandırmayı amaçlıyor.

 

Psikolog Kutay Ürkmen tarafından verilen “Etkin Satış Teknikleri ve İletişimde Gülümsemenin Büyüsü” başlıklı eğitim programında, ‘gülümsemenin önemi’ üstünde durularak, sağlıklı iletişim kurmanın temel faktörleri ele alındı. Ürkmen, eğitim programında satış sektöründe gülümsemek neler kazandırır, gülümsemenin sonuçları ne zaman alınır, beden dilinde gülümseme, iletişim kazaları, satış sektöründe ikna psikolojisinin önemi, hipnotik dil kalıpları, fark yaratmak için "farkında" olmak, farklı bakabilmenin önemi, gülümsemek hatırlanabilir mi, gülümseyen bir takım olabilmek gibi başlıklar altında gülümsemeyi tüm yönleriyle değerlendirerek katılımcılarla paylaştı.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN