yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Graniser Seramik'ten doğal madeni renklerle cool bir dekorasyon

Graniser Seramik'ten doğal madeni renklerle cool bir dekorasyon
15 Kasım 2016 08:59 Yorum yaz Çıktı al
Graniser Seramik, bakır, pirinç, nikel ve gümüşün doğal tonlarını modern yaşam alanlarına taşıyan Harley koleksiyonu ile en cool tasarımı sunuyor.

Graniser Seramik fark yaratmayı seviyor. Doğadan esinlendiği renklerle modern yaşama yenilikçi ürünler kazandıran Graniser Seramik, Harley serisi ile madeni renkleri yaşam alanları ile buluşturuyor.

 

Bakır, pirinç, nikel ve gümüş tonlarını orijinal madeni lekeleriyle sunan Harley koleksiyonu, mekanlara çarpıcı bir efekt katıyor. Bakır-pirinç ya da nikel-gümüş kombinasyonu ile modern yaşam alanlarında güçlü bir algı yaratan Harley serisi, 45x90 ve 60x60 cm ebatlarına sahip bulunuyor.

 

Graniser Seramik - 1999 yılında kurulan Graniser Seramik, seramik sektörünün genç bir kuruluşu olarak kısa bir zamanda hızlı bir büyüme kaydederek Türkiye'nin lider seramik karo üreticileri arasında yer almayı başarmış bulunmaktadır. Üretim faaliyetlerini Akhisar Manisa'da 275 dönüm üzerinde yer alan fabrikasında sürdüren Graniser Seramik, 22 milyon metrekare üretim kapasitesine sahip üretim tesisinde dokuz fırını ve 17 üretim bandı ile faaliyet göstermektedir. Çeşitli ebat ve tasarımda yaklaşık 5.000 çeşit tek ve çift pişirim duvar karoları ile sırlı granit ve bordür üreten Graniser Seramik, dünyanın farklı ülkelerindeki müşterilerilerine üstün nitelikli ürünler sunmaktadır. 1000'i aşkın uzmanıyla trend yaratan ürünlere imza atan Graniser Seramik, üretiminin yüzde 60’nı ihracata yönelik gerçekleştirmekte ve İsrail, Kanada, ABD, Yunanistan, Almanya ve kuzey Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 60'ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN