yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Gül Proje Express 244 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Gül Proje Express 244 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı
23 Eylül 2016 11:09 Yorum yaz Çıktı al
Gül Proje’nin Basın Ekspres Yolu’ndaki yeni projesi Gül Proje Express, metrekaresi 4 bin 380 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Liste fiyatları 244 bin TL’den başlayan Gül Proje Express’in teslim tarihi olarak ise Aralık 2018 tarihi öngörülüyor.

Daha çok İstanbul 3’üncü Bölge’de geliştirdiği projelerle bilinen Gül Proje’nin Basın Ekspres Yolu bölgesinde geliştirdiği üçüncü proje olan Gül Proje Express, 23 Eylül Cuma günü gerçekleştirilen basın lansmanıyla tanıtıldı. Gül Proje’nin eski Profilo arazisinde geliştirdiği kentsel dönüşüm projesi olan Gül Proje Express’in Beşiktaş’taki Four Seasons Hotel’de gerçekleştirilen lansmanına Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Gül ve Sönmez Aydın ev sahipliği yaptı.

 

“Bu yıl Gül Proje’nin lansman yılı”

Basın toplantısında konuşan Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, bugüne kadar 10 daireli apartmanlardan büyük sitelere, ticari alanlarlardan dev alışveriş merkezlerine kadar farklı projeler inşa ettiklerini söyledi. Gül "Bugüne kadar birbirinden çok farklı projeleri hayata geçirdik. Şirketleşme kararı almamızın ardından Gül İnşaat'ı kurduk. Zaman içinde işler büyüdü ve ardından 'Gül Proje'yi hayata geçirdik. Şimdi de yarım asırlık tecrübe ve bilgi birikiminin verdiği güç ve güvenle yarının binalarını inşa ediyoruz. Projelerimizle sadece günümüzü değil, geleceği de inşa eden yapılar sunuyoruz. Bu sezon zaten dediğimiz gibi Gül Proje için lansman sezonu olacak. Sık sık bir araya geleceğiz" diye konuştu.

 

Yüzde 20'si ön talepte satıldı

‘Gül Proje Express’in tanıtım toplantısında konuşan Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sönmez Aydın ise ön satış sürecinde projenin yüzde 20'sinin satıldığını belirterek, bu sonuçtan son derece memnun olduklarını dile getirdi. Devam eden proje ve yatırım planlarına ilişkin bilgi veren Aydın şunları söyledi: "Şu anda 'Gül Proje Express'in yanı sıra 'Vira İstanbul' projemizin de inşaatı devam ediyor. Seyrantepe'de Türk Telekom Arena'nın yanında 36.7 dönümlük arazi üzerine projelendirdiğimiz bir yatırımımız olacak. Gaziosmanpaşa'da TEM'in hemen kenarında yer alacak olan 'Tempoint'; rezidans, avm ve farklı şekilde değerlendirilebilecek alanların yer aldığı karma bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz. 'Viraİstanbul', 'Gül Proje Express', 'Tempoint' ve 'Seyrantepe' projelerinin toplam yatırım tutarı ise daha önce açıkladığımız gibi 3.3 milyar TL'yi bulacak" diye konuştu.

 

İşte Gül Proje Express’in detayları

Yaklaşık 100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen, 658 rezidans ile 31 ticari alan şeklinde tasarlanan Gül Proje Express, 19 ve 29 katlı iki bloktan oluşuyor. Daire tiplerinin 1+1 ve 2+1 olarak düzenlendiği Gül Proje Express’te ayrıca modüler sistem de mevcut. Yani daireler istenen şekilde birleştirilebiliyor. Metrekare fiyatlarının 4 bin 380 TL'den başlayan Gül Proje Express’te 1+1 daire fiyatları ise peşin 244 bin TL ile 308 bin 500 TL arasında değişiyor. Ticari alanların metrekare fiyatlarının metrekaresi 10 bin TL’den başladığı Gül Proje Express’in ödeme seçenekleri kapsamında ise firma bünyesinde 36 aya kadar sıfır faizle ödeme fırsatı söz konusu. Ayrıca lansman döneminde geçerli olmak üzere ilk 50 daire için peşin alımlarda yüzde 20 indirim söz konusu olacak. Konut kredisi kullanarak da ev sahibi olunabilen Gül Proje Express’in yatırım bedeli ise 300 milyon TL olarak belirlendi.

 

Gül Proje Express sosyal donatılar

Öte yandan Gül Proje Express, sakinlerine geniş sosyal imkanlar da sağlıyor. Fitness center, spa alanı ve çok amaçlı spor kompleksi gibi sosyal donatıları da bünyesinde barındıran Gül Proje Express; E-5 ve TEM otoyollarına yakın lokasyonuyla da sakinlerine ulaşım kolaylığı sunuyor. Üst katlarında deniz manzarasının hakim olduğu projenin daire teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor

 

Gül Proje Express nerede?

İstanbul Avrupa Yakası'nın en önemli ulaşım akslarının kesiştiği noktada yer alan Gül Proje Express; Güneşli Basın Ekspres Yolu üzerinde TEM ve E-5'i birbirine bağlayan bir lokasyonda yükseliyor. Yenibosna metrobüs istasyonuna komşu olması ve Mahmutbey gişelerine olan yakınlığıyla dikkat çeken proje; 2019'da devreye girmesi planlanan Ataköy-İkitelli metrosunun Basın Ekspres Yolu'ndan geçecek olmasıyla da avantajlı hale geliyor. Gül Proje Express; Atatürk Havalimanı'na 5 dk, İkitelli OSB Bölgesi'ne 2 dk, Metrobüse 5 dk, İstanbul metrosuna 1 dk, Levent’e 15 dk, TEM yoluna 1 dk, İstoç'a 1 dk, 3. Havaalanı'na 20 dk mesafede ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu üzerinde konumlanıyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN