sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Hasanoğlu inşaat Gyoder önderliğinde yürütülen konut seferberliği kampanyasına destek!

Hasanoğlu inşaat Gyoder önderliğinde yürütülen konut seferberliği kampanyasına destek!
03 Şubat 2017 11:01 Yorum yaz Çıktı al
Hasanoğlu inşaat, GYODER önderliğinde gerçekleşen konut seferberliğinde yerini alıyor.

Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ söylemiyle yola çıktığımız bu noktada Hasanoğlu İnşaat; BanuEvleri Ispartakule 2’de 220 Konut ve BanuEvleri Ispartakule 3’de 74 Konut ile kampanyaya destek veriyor. Hasanoğlu İnşaat her iki Projesinde; 01 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak konut seferberliği kampanyasına %20 Peşin 240 ay 0,85 vade farkı veya %40 Peşin 240 ay 0,75 vade farkı ile destek vermektedir.

 

GYODER önderliğinde yürütülen ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasına biri teslim aşamasında, iki farklı projesiyle; toplamda 294 konut ile destek veren Hasanoğlu İnşaat, ülke ekonomisine olan güvenini belirtmektedir.

Hasan, Hasanoğlu inşaat,

Hasanoğlu İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Yıldırım Gürdal; 2017 yılına umutla baktığını ve GYODER önderliğinde yapılan ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasının sektörü daha da canlandıracağını belirterek, aynı zamanda hükümetin son dönemde açıkladığı tedbirlerin ve teşvik paketlerinin 2017 yılında hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi, ekonomik göstergelerin ve beklentilerin gerçekleşmesi ile birlikte, bu kampanyanın sektördeki hareketliliğin ilk adımı olacağını ifade etti.

 

Hasanoğlu İnşaat ülke ekonomisine güven göstergesi olarak ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasında, kendi bünyesinde yapmış olduğu 120 Ay ve 240 Ay vade Farkı ile bu kampanyada yerini almaktadır.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN