yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Hem Beden hem de ruh sağlığınızı düşünen ofisler

Hem Beden hem de ruh sağlığınızı düşünen ofisler
30 Ocak 2017 10:54 Yorum yaz Çıktı al
Moment Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, iş yerlerinde geçirilen zaman diliminin arttığını söyleyerek “Ofislerin artık çalışanların tüm ihtiyaçlarına cevap vermesi gerekiyor.

Yapılan araştırmalar, insanların yaşamlarının yüzde 90'ını kapalı alanlarda, ofis çalışanlarının ise ömrünün beş yılını masa başında geçirdiğini ortaya koyuyor. Kapalı alanda ve masa başında geçirilen zaman diliminin artmasıyla; yeni nesil ofis kavramının daha çok önem kazandığını söyleyen Turgut Uyar, "Çalışanlar daha fazla sosyalleşmek, yaşamın içinden uzaklaşmadan çalışabilmek istiyor. Bu sebeple Ankaralı işverenler çalışanları için tercihlerini, nitelikli ofis projelerinden yana kullanıyor” diye konuştu.

Moment Beştepe Ofis, Moment Beştepe,

'Çalışanın mutluluğu ön planda tutulmalı'

İş hayatındaki başarının çalışma ve yaşam koşullarına bağlı olduğunu belirten Uyar “Çalışanların verimliliğini arttırmak ve Ankara'nın bu anlamdaki ihtiyacına cevap verebilmek adına Moment Beştepe Ofis projesini hayata geçirdik. Çalışanın mutluluğunu ön planda tuttuğumuz projemiz sayesinde, verimlilik artacak. Çalışanlar için ofisi eğlenceli, yaratıcı, ilham verici bir yaşam merkezi haline getireceğiz; bu sayede işverenler de çalışanlar da mutlu olacaklar.”

 

İş hayatı keyfe dönüşüyor

Modern mimarisi, kumandalı açılabilir camları, Atatürk Orman Çiftliği ve şehir manzaralı yeşil teraslı ofis alternatifleri, çalışma ortamını ferahlatan ve tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı toplantı odaları, çalışma aralarında dinlenebileceğiniz ve huzur bulabileceğiniz sosyal olanakları ile sizi sizden daha çok düşünen Moment Beştepe Ofis, iş hayatını keyfe dönüştürüyor. Çalışanların ve iş verenlerin, çalışma aralarında dinlenebilmeleri ve siesta yapabilmeleri için uyku odaları, çalışanların yemek ihtiyaçlarını lezzetli ve ekonomik bir biçimde karşılayabileceği tabldot restoranı, yoğun iş stresinden arınabilmeleri için yoga ve pilates salonu, çalışanların ve işverenlerin zihinlerini rahatlatabilmeleri için tasarlanmış zen bahçeleri, farklı bir atmosferde kahvelerini yudumlayıp eşsiz lezzetleri tadabilmeleri için ise mola sokağını ‘ofis’ yaşamına dahil eden Moment Beştepe Ofis Projesi, hem hayatınızı hem de işinizi kolaylaştırıyor

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN