yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

HEP İstanbul’da Kurban Bayramı 2016 kampanyası!

İletişim Formu

HEP İstanbul’da Kurban Bayramı 2016 kampanyası!
08 Eylül 2016 11:32 Yorum yaz Çıktı al
Tekfen Emlak Geliştirme’nin Esenyurt’ta geliştirdiği HEP İstanbul projesinde 2016 Kurban Bayramı kampanyası başladı. Buna göre GYODER kampanyasına dahil olan HEP İstanbul’da söz konusu kampanya bayramda da sürecek.

Türkiye’nin en büyük markalarından Tekfen Holding bünyesinde yer alan Tekfen Emlak Geliştirme’nin Esenyurt Haramidere TEM Bağlantı Yolu’nun D-100 ile kesiştiği lokasyonda hayata geçirilen HEP İstanbul projesinde 2016 Kurban Bayramı kampanyası başladı. Buna göre HEP İstanbul’un da dahil olduğu GYODER kampanyası, Kurban Bayramı boyunca HEP İstanbul’da geçerli olmaya devam edecek.

 

“Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz”

Tekfen Emlak Geliştirme olarak, bayram döneminde de ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunmaya devam ettiklerini belirten Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel,  “Tekfen Emlak Geliştirme olarak GYODER kampanyasına destek olmaktan son derece gururluyuz. Bu kapsamda Ağustos ayında başlattığımız kampanyayı Kurban Bayramı’nı da içine alacak şekilde uzattık. Kampanya süresince hiçbir fiyat artışı yapmadan daha çok insanı hayatının eviyle buluşturmayı amaçlıyoruz. Tekfen Emlak Geliştirme olarak ülkemizin yarınlarına güveniyoruz. Daha güçlü bir Türkiye için üzerimize düşen görevi, sorumluluk bilinciyle yerine getirmeye hazırız.” diye konuştu.

 

HEP İstanbul kampanyalı ödeme seçenekleri

GYODER’in 15 Temmuz darbe girişiminden sonra başlattığı ve 15 Ekim’e kadar uzattığı “Gayrimenkulde Güç Birliği, Daha Güçlü Türkiye” sloganlı kampanyadan yararlanarak konut sahibi olmak isteyenler, yüzde 20 peşinat ve 120 ay yüzde 0,70 faiz oranı fırsatlarına sahip oluyor. HEP İstanbul projesinin kampanyalı ödeme seçeneklerinde ise ayrıca 60 ay yüzde 0,43 faiz oranı var.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN