sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

HEP İstanbul’dan teslim kampanyası: ‘‘Evinizi Otururken Ödeyin!’’

İletişim Formu

HEP İstanbul’dan teslim kampanyası: ‘‘Evinizi Otururken Ödeyin!’’
21 Ekim 2016 12:14 Yorum yaz Çıktı al
Tekfen Emlak Geliştirme, Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği “Hayatımın Evi Projesi” HEP İstanbul’da ‘yüzde 4 peşin, kalanı evinizde otururken ödeyin’ kampanyasını başlattı.

Tekfen Emlak Geliştirme; yaşamın Ocak 2017’de başlayacağı HEP İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenler için başlattığı ‘‘Yüzde Peşin, Kalanı Evinizde Otururken Ödeyin!’’ kampanyasıyla daireleri teslim etmeye hazırlanıyor.

 

İşte HEP İstanbul kampanyalı ödeme seçenekleri

100 daire için geçerli olan kampanya ile sadece yüzde 4 peşin ödeme yapanlar, HEP İstanbullu olma fırsatını yakalayacak. Taksitin ve faizin olmadığı kampanyada, HEP İstanbullular kalan tutarı evlerinde otururken 3 yıl boyunca yılda bir balon ödemeyle yapabilecekler.

 

Erken ödemede indirim!

Tekfen Emlak Geliştirme Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Emre Ülger, “60 yıllık Tekfen markasının güvencesi ile HEP İstanbul projesine başladığımız ilk günden beri, iyi yaşamın bütün gerekliliklerini içine alan bir dünya yaratmaya odaklandık. Avantajlı konumu, sosyal olanakları ve ödeme koşulları ile bir bütün olarak ev sahiplerinin ‘Hayatının Evi’ olmayı hedefledik.

Son kampanyamızda HEP İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere yine çok avantajlı bir ödeme planı sunuyoruz. Ocak 2017’de hayatın başlayacağı HEP İstanbul’da düşük peşinat ve otururken ödeme fırsatı ev sahiplerimizi bekliyor.

Yüzde 4 peşinat ödeyenler kalan tutarı evlerinde otururken, 3 yıl boyunca yılda bir kez olmak üzere 3 eşit balon ödemeyle yapabilecekler. Sadece 100 ev için Tekfen bünyesinde sunulan bu ödeme planında faiz olmayacak. Ödemelerini daha erken tarihte ödemek isteyenlere indirim fırsatı da sunulacak.” diye konuştu.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN