yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

HEP İstanbul’un ankastreleri Arçelik’ten!

İletişim Formu

HEP İstanbul’un ankastreleri Arçelik’ten!
03 Ekim 2016 11:52 Yorum yaz Çıktı al
Tekfen Emlak Geliştirme’nin Beylikdüzü’nde geliştirdiği HEP İstanbul projesinin mutfaklarında yer alacak olan ankastre ürünleri Arçelik tedarik edecek.

Yenilikçi ürünlerini tüketicilerle buluşturan Arçelik A.Ş., ankastre ürünler, iklimlendirme, ısıtma, mutfak, aydınlatma, elektronik çözümler ( Tv, Videowall, ödeme sistemleri ) alanlarında kurumsal hizmetleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Arçelik, son olarak Tekfen Emlak Geliştirme’nin Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinin çözüm ortağı oldu.

 

Hangi ürünler kullanılacaı?

Tekfen ve Arçelik A.Ş., Tekfen’in 60 yıllık tecrübesi, kalite anlayışı ve hep daha iyisini gerçekleştirme isteği ile Arçelik’in müşterilerine ürün deneyiminde kendilerini rahat hissedecekleri ortamlar sunmak ve yaşamına değer katmak vizyonu doğrultusunda bir araya geldi.

Arçelik, dünyaca ünlü tasarımcı Patricia Urquiola’nın mutfaklara yepyeni bir bakış açısı ile dizayn ettiği Leisure Patricia Urquiola ankastre ürün serisi ve HEP İstanbul için özel üretilen Arçelik mutfakları ile HEP İstanbul projesinde yer alan evlerde olacak.

Patricia Urquiola’nın tasarladığı; ankastre fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan bu özel tasarım serisi, en son teknolojiye stil katarak mutfakları özel ve prestijli bir yaşam alanı haline getiriyor.

Tekfen Emlak Geliştirme’nin ev sahipliğinde 25 Eylül ve 2 Ekim tarihinde düzenlenen “çay saati” etkinliklerinde ev sahipleri ürünleri deneyimleyebilme ve kendilerine özel kampanyalar hakkında bilgi alma imkanı sunuyor. 

 

HEP İstanbul sosyal donatılar

Tekfen Emlak Geliştirme’nin hayata geçirdiği 11 yüksek blok ve 14 sıra ev bloğundan oluşan HEP İstanbul’da toplam 1424 daire yer alıyor. Projede konut ünitelerinin yanı sıra toplam 2 bin 600 metrekare alana sahip 25 adet ticari ünite yer alıyor. Projenin site girişine konumlandırılan ticari alanlarda süpermarket, alışveriş alanları, cafeler ve restoranların yer alıyor. HEP İstanbul yer aldığı bölgenin gelişimine bölgesine değer katarken geniş sosyal alanları yeşil ile iç içe olanakları sayesinde ev sahiplerine “iyi yaşam” vaat ediyor.

Aile yaşamının ve özellikle çocukların yaşamın merkezine konumlandırıldığı projede, sosyal alanlar bu kapsamda çeşitlendirildi. Farklı yaş grupları için çocuk oyun alanları (1500 metrekareye varan), kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması ve zengin bitki örtüsü, 3 km uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları projede planlanan sosyal yaşamın öne çıkan noktaları.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN