sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Hukukçular Towers avluda sokak lezzetleri etkinliğini gerçekleştirdi

Hukukçular Towers avluda sokak lezzetleri etkinliğini gerçekleştirdi
25 Kasım 2016 13:51 Yorum yaz Çıktı al
İstanbul Kartal’da kolay ulaşım olanaklarına sahip Hukukçular Towers avlusunda İstanbul’un meşhur sokak lezzetlerini bir araya getirdi.

Hukukçular Towers tarafından düzenlenen Avluda Sokak Lezzetleri etkinliği, 24 Kasım 2016 Perşembe günü 09:00-17:00 saatleri arasında yapıldı. Gün boyunca İstanbul’un klasikleşen sokak lezzetleri misafir edildi. Yoğun ilgi gören etkinlikte, kestaneden, simitlere, semaverde çaya, bardak mısıra, halka tatlısına, midyeye ve pamuk şekere kadar geniş bir ürün yelpazesi aynı çatı altında toplandı.

Hukukçular Towers, 2 blok arasında yer alan avluda çeşitli restoranlar ve kafelerin yanı sıra ofis çalışanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için banka, ATM, 7/24 güvenlik ve oto yıkama hizmeti de sunuyor.

Hukukçular Towers Hakkında:

18 katlı, 2 bloklu ve 238 adet ofis bulunan Hukukçular Towers, 75, 80, 145 ve 290 metrekare 4 farklı tip ofis sağlamaktadır. Hukukçular Towers, daha geniş alana ihtiyacı olanlar için kat kiralamaları ile 600 m2’lik veya 1200 m2’lik ofis alanları da sunmaktadır. Ofislerde, ısınma, soğutma ve hava temizliğini gerçekleştiren AHU sistemleri mevcuttur. Ayrıca her ofiste buzdolabı, mikro dalga ve tüm ankastre mutfak eşyaları bulunmaktadır. Ofislerde kullanılan akıllı klima sistemleri VRV (Variabla Refrigator Volume) enerji tasarrufu sağlarken hızlıca ısıtmakta ve soğutmaktadır.

Hukukcular Towers

Mola vermek isteyenler için her katta bahçeler yer alırken yeşil ve dinlenme alanları da ofis çalışanları tarafından kullanılmaktadır. İş toplantıları için ayrıca ortak toplantı salonları hizmeti de yer almaktadır.

http://hukukculartowers.com.tr/

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN