yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Huzurlu Kampus Karabük Projesinde Anahtar Teslim Töreni

Huzurlu Kampus Karabük Projesinde Anahtar Teslim Töreni
19 Eylül 2016 12:42 Yorum yaz Çıktı al
Farklı bir konseptte proje geliştirdiklerini belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; “Huzurlu İnşaat giderek büyüyor.

2009 yılından bu yana Anadolu’da binlerce konuta imza atan, en son İstanbul Beylikdüzü’nde geliştirdiği 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara projesinde son aşamaya gelen Huzurlu İnşaat, Karabük’te Huzurlu Kampüs projesinin anahtar teslim törenini gerçekleştirdi.

 

Kamu Kurum çalışanları ve öğrencilerin yanı sıra konut alıcılarına da büyük avantaj sağlayan projede 136 daire ile 5 ticari ünite bulunuyor.

BAYRAM BIYIKLI; “HUZURLU KAMPÜS KARABÜKTE KİRALAR 850 TL”

Farklı bir konseptte proje geliştirdiklerini belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; Huzurlu İnşaat giderek büyüyor. Büyümemize imkan veren devletimize ve milletimize teşekkür ederiz. Firma olarak Bostancı, Güneşli ve Beylikdüzü’nde yeni projelerimizi yakın zamanda hayata geçireceğiz. Anadolu’da Huzurlu Kampüs projelerimizle devlet memurlarımıza, üniversite öğrencilerimizin yanı sıra bölge halkına emsalsiz yatırım fırsatı sunuyoruz. Karabük Huzurlu Kampüs projemizde 850 TL’den başlayan rakamlarla daireler kiraya veriliyor. Küçük yatırımların büyük kazanca dönüştüğü bu avantajlı projeden daire almanızı tavsiye ediyorum. Şehir merkezleri ve üniversiteye yakın Huzurlu Kampüs projemizi Samsun ve Kütahya’ da devam ettiriyoruz. Merkezi noktalarda yer alan projelerimiz üniversitelere yakınlığı sebebiyle Kamuda görev yapan memurlarımıza ve öğrencilere büyük avantaj sağlıyor. Bölge halkına, memurlarımıza ve ülkemizin teminatı gençlere yatırım yapmaktan mutluyuz”dedi.

 

Devlet Kurumlarına ve üniversiteye yakınlığı nedeniyle Kamu Kurum çalışanları ve öğrenci aileleri tarafından tercih edilen Karabük Huzurlu Kampüs projesinde 1+1 136 daire ve 5 adet dükkan yer alıyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN