yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Huzurlu Marmara’nın yüzde 92’si satıldı!

Huzurlu Marmara’nın yüzde 92’si satıldı!
21 Ekim 2016 10:06 Yorum yaz Çıktı al
Huzurlu İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Huzurlu Marmara projesinin yüzde 92’sinin satışı tamamlandı. Projede fiyatlar ise 374 bin TL’den başlıyor.

Huzurlu İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Huzurlu Marmara projesinin yüzde 92'si sahiplerini buldu.

 

“Beylikdüzü geleceğin Florya’sı olacak”

Konuyla ilgili açıklama yapan ve Beylikdüzü'nün geleceğin Florya'sı olacağını belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, 'Projemizden daire alanlar çok kazançlı. Çünkü projemizde aklınıza gelebilecek her türlü sosyal donatı alanlarımız mevcut. Deniz manzaralı dairelerimiz yer aldığı projemizin yüzde 85'ini yeşil alana ayırdık. Büyümeye devam ediyoruz. Önümüzdeki dönemde İstanbul'un iki yakasında yeni projelerimizi hayata geçireceğiz" diye konuştu.

 

500 konut var

Kısa sürede hızlı bir satış gerçekleştiren Huzurlu İnşaat, Huzurlu Marmara projesi 27 bin metrekare arsa, 18 bin 320 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 500 konut ve ticari ünitelerden oluşuyor. Huzurlu Marmara projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan üç tip daire seçenekleri bulunuyor. Projede daireler 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

 

Huzurlu Marmara fiyatlar ve ödeme seçenekleri

Huzurlu Marmara projesinin fiyatları ve ödeme seçenekleri ise şöyle: Projede konutlar 374 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yatırımcılara kredili alımlarda ödeme kolaylığı sağlanan projede, anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 ay için 0.97 oranla kredi kullanabiliyor.

 

Huzurlu Marmara sosyal donatıları

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Huzurlu Marmara projesinin Ekim 2018'de teslim edilmesi planlanıyor. Huzurlu Marmara projesinin sosyal donatıları ise şöyle: Yüzde 85'i yeşil alan ve geniş peyzaj alanlarının yer aldığı projede; göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness Center, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN