yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

İder Mobilya size doğanın kucağındaki en huzurlu uykuyu sunuyor

İder Mobilya size doğanın kucağındaki en huzurlu uykuyu sunuyor
23 Kasım 2016 12:00 Yorum yaz Çıktı al
Yeni koleksiyonu Kanyon Naturel ile tasarım anlayışını, ortopedik unsurlarla destekleyen İder Mobilya, konforlu yaşam alanları yaratmaya devam ediyor.

Modern zamanların en büyük şikayeti, yorgunluk olarak kendini hissettiriyor. Günün stresini atabileceğimiz alanlar olan yatak odaları bu anlamda önem kazanırken, kullanıcılarının ihtiyaçlarını gözeterek tasarlanan ürünler vazgeçilmezimiz haline geliyor. Dingin ve huzurlu yaşam alanları yaratma mottosuyla tasarımlarına yön veren İder Mobilya, özgün koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Her detayı incelikle düşünülen, Kanyon Naturel Yatak Odası kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Konforu odanıza taşır

Ortopedik destekli yapısıyla konforu odanıza taşıyan Kanyon Naturel, bej renk ve ahşap detaylarını başarıyla kombinleyerek yaşam alanlarınızda natürel bir atmosfer yaratıyor. Gardırop, karyola, iki komodin, şifonyer ve ayna parçalarından oluşan takım, ahşabın doğallığını modern bir çizgiyle evlerinize taşıyor.

Yeni koleksiyonu Kanyon Naturel ile tasarım anlayışını, ortopedik unsurlarla destekleyen İder Mobilya, konforlu yaşam alanları yaratmaya devam ediyor. Kanyon Naturel, çağın ihtiyaçlarına uygun çözüm sunan yapısıyla günümüzün yenilikçi evlerinde yerini almaya hazır.

 

www.idermobilya.com

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN