yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

İnanlar sözünü tuttu. Van ve Diyarbakır öğrenci yurtları tamamlandı

İnanlar sözünü tuttu. Van ve Diyarbakır öğrenci yurtları tamamlandı
05 Eylül 2012 11:59 Yorum yaz Çıktı al
İnanlar İnşaat’ın Van depremi sonrasında faaliyete geçirdiği Van Erkek Öğrenci Yurdu ve Diyarbakır’da kız öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için başlattığı Diyarbakır Kız Öğrenci Yurdu 2012 -2013 eğitim-öğretim döneminde öğrencilere kapılarını açıyor.

Van’ın 100 Yıl Üniversitesine 8 km mesafede Van gölü manzaralı olan Van Öğrenci Yurdu; üniversite öğrencilerinin kesintisiz eğitimi ve barınması için inşa edildi. Yurdun 1. Etap binası, 3 Eylül Pazartesi günü 2012-2013 öğretim döneminin kayıt başvuruları için açılıyor.

Depreme dayanıklı hafif çelik malzeme ile üretilen öğrenci kompleksinde; açık spor alanı, yemekhane, mutfak, kantin, revir, kütüphane, konferans salonu, etüd ve bilgisayar odaları, 24 saat kameralı güvenlik sistemi ile öğrencilerin tüm ihtiyaçları karşılanıyor.

Diyarbakır’da orta öğretimde okuyan gören kız öğrenciler için projelendirilen Diyarbakır Çermik Kız Öğrenci Yurdu, Çermik ilçesinde 2012-2013 öğretim yılında faaliyete geçecek olup öğrenci kayıtları başlamıştır. 5 kattan oluşan kız öğrenci yurdunda; açık spor alanı, konferans salonu, etüd ve bilgisayar odaları, kütüphane, yemek salonu ve 24 saat kameralı güvenlik sistemi bulunuyor.

Her iki yurdun yeni öğretim yılına hazır hale getirilmesi ile ilgili İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan: “ İçinde bulunduğumuz topluma ve geleceğimizin mimarı genç nesillerin kesintisiz eğitimlerine destek olabilmekten dolayı büyük mutluluk duymaktayım, öğrencilerimize yeni öğretim döneminde başarılar diliyorum” dedi.
 

Sizde bir yorum yazın
Meydan Ardıçlı projesi 300x250
Vadi Koru
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN