sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

İnistanbul Konsept kampanyayla geliyor!

İnistanbul Konsept kampanyayla geliyor!
29 Ağustos 2016 14:29 Yorum yaz Çıktı al
İş GYO ve Nef’in Topkapı’da geliştirdiği dev proje İnistanbul’un yeni etabı İnistanbul Konsept, müthiş bir mobilya kampanyasıyla piyasaya çıkıyor. Fiyatları 389 bin TL’den başlayan İnistanbul Konsept projesinin, ödeme seçenekleri hariç, diğer detayları ise henüz belli değil.

Dinçer BİLGENER
dincerbilgener@
emlaklobisi.com

Birkaç gündür reklamı dönen İş GYO ve Nef’in birlikte geliştireceği “Konsept” adlı projenin İş GYO ve Nef tarafından Topkapı’da yer alan eski Şişecam fabrikası arazisinde geliştirilen İnistanbul projesinin yeni etabı olduğu öğrenildi. “İnistanbul” serisinin dördüncü halkası olan İnistanbul Konsept’te fiyatlar 389 bin TL’den başlarken, proje büyük bir mobilya kampanyasıyla satışa sunuluyor.

 

Mudo’dan 80 bin TL’ye kadar mobilya alışverişi bedava!

Talep formu dolduran potansiyel müşterilere gönderilen e-postalarla tanıtımına başlanan İnistanbul Konsept projesindeki kampanyada projeden daire alanlar, Mudo’dan daire tipine göre 80 bin TL’ye kadar mobilya alışverişini ücretsiz olarak yapabiliyor. Daha doğrusu, bu alışverişin bedelini İş GYO ve Nef karşılıyor.

Söz konusu kampanyayla ilgili gönderilen e-posta mesajı ise şöyle: (Büyük hali için üstüne tıklayınız.)

 

 

İnistanbul Konsept fiyatları, ödeme ve sosyal donatıları

İnistanbul projesinin dördüncü etabı olacak olan İnistanbul Konsept projesinde fiyatlar 389 bin liradan başlıyor. İnistanbul Konsept projesinin ödeme seçenekleri kapsamında ise 60 aya kadar yüzde 0,42 aylık faizle ev sahibi olunabiliyor. İnistanbul Konsept projesinin sosyal donatı alanları henüz açıklanmış değil, ancak İnistanbul serisinin daha önceki etaplarında yer alan sosyal donatı alanlarından farklı olmayacağı öngörülüyor. İnistanbul Konsept projesinin daire sayısı ve daire seçenekleri de henüz belli değil, ancak kampanyayla ilgili oluşturulan talep formundaki seçeneklere bakılırsa İnistanbul Konsept projesinin daire seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

 

İnistanbul Konsept iletişim

İnistanbul Konsept adres: Anadolu Şişecam Askeri Fırın Sokak Çıkmazı No:1 Maltepe Mahallesi Davutpaşa - Topkapı / İstanbul

İnistanbul Konsept telefon: 444 72 21

İnistanbul Konsept web sitesi: www.inistanbultopkapi.com

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN