sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

İş GYO’nun Manzara Adalar projesi En iyi Çok katlı konut ödülüne layık görüldü

İş GYO’nun Manzara Adalar projesi En iyi Çok katlı konut ödülüne layık görüldü
11 Kasım 2016 15:34 Yorum yaz Çıktı al
İş GYO’nun Manzara Adalar projesi gayrimenkul sektörüne yönelik en saygın etkinlik olan Sign of City Awards’da çok katlı konutlar kategorisinin en parlak yıldızı oldu.

İnşaat ve gayrimenkul sektörünü, uluslararası normlara taşımak ve sektörü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen Sign of the City Awards (SotCA) etkinliğinin 3.’sü Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirildi. Gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışması Sign of the City Awards’da, 22 dalda çeşitli ödüller verildi. İş GYO’nun Kartal’daki Manzara Adalar projesi ise “En iyi Rezidans” ve “ En İyi Karma Kullanımlı Proje” kategorilerinde premium proje olurken, “En İyi Çok Katlı Konut” kategorisinde Sign of the City seçildi.

 

Anadolu yakası karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağının merkezinde yer alan Manzara Adalar projesi, prestijli ödüllere sahip olan dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı. 1+0’dan 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli kullanılabilir alanlardan oluşan Manzara Adalar projesinde satışlar yüzde 55’i aştı. 36.724 m2 arsa üzerinde hayata geçirilen proje 640 milyon TL proje değerine sahip.

 

Gayrimenkul sektöründeki en nitelikli projelerin seçildiği ve 500 konuğun ağırlandığı gecede Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz ile başta GYODER olmak üzere gayrimenkul sektörünün önemli dernek başkanları ve temsilcileri yer aldı.

 

Sign of City Awards’a geçtiğimiz yıllarda da katılan İş GYO, Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi projesi “En İyi Ofis”, Manzara Adalar projesi En İyi Pazarlama Kampanyası, İnistanbul projesi “En İyi Çok Katlı Konut”, En İyi Pazarlama Kampanyası ve En İyi Mimari Tasarım kategorilerinde kategorilerinin tümünde premium proje olmaya hak kazanmış, Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi projesi ile “En İyi Ofis”, İnistanbul projesi ile En İyi Mimari Tasarım kategorilerinde ödül almıştı.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN