yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

İscehisar'da TOKİ konutları yapım çalışmaları

İscehisar'da TOKİ konutları yapım çalışmaları
18 Ağustos 2017 15:20 Yorum yaz Çıktı al
İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, 2. Etap TOKİ konutlarımız için gerekli ön çalışmalarımız ve onay çalışmalarımız başladı." dedi.

Çibik, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede yapılması planlanan 2. Etap TOKİ konutları için çalışmaların başladığını söyledi.

 

TOKİ Emlak Dairesi Başkanı Dursun Baştürk ile yapımı devam eden TOKİ konutlarını yerinde inceleyen Çibik, birinci etabın teslimatının 2018 yılı içinde yapılacağını belirtti.

İscehisar'da TOKİ konutları yapım çalışmaları, Birinci Etap TOKİ, Dursun Baştürk, TOKİ Emlak Dairesi Başkanı, 2. Etap TOKİ konutları, İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, Mustafa Çibik,

Çibik, şöyle konuştu:

"Birinci Etap TOKİ konutlarına vatandaşların ilgisi oldukça fazla. İlçeye 2. Etap TOKİ konutlarını kazandırmak adına yer tahsisi konusunu ve diğer ön değerlendirmeleri tamamladıktan sonra inşallah çalışmalarımızı neticelendireceğiz. İlçemiz için bir hayali gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. 2. Etap TOKİ konutlarımız için gerekli ön çalışmalarımız ve onay çalışmalarımız başladı. Herkesin evi olsun diyerek çıktığımız bu yolda, vatandaşlarımızın yoğun ilgisine cevap vermek için çalışıyoruz. Yeni çalışmalar ilçemize hayırlı olsun.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN