sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Kahve tutkunları ve seçkin isimler MESA KOZA 66’da buluştu

Kahve tutkunları ve seçkin isimler MESA KOZA 66’da buluştu
29 Kasım 2016 13:40 Yorum yaz Çıktı al
3. Dalga kahve akımı, bir fincan kahvenin önümüze gelene kadar ki emeğine değer vermektir.

MESA KOZA 66, yine çok özel bir etkinlikle bu sefer de kahve tutkunlarını ve seçkin isimleri bir araya getirdi. 3. Dalga kahve demleme tekniğiyle yapılan kahveler, ünlü baristaların sunumuyla konuklar tarafından keyifle yudumlandı.

 

Vaat ettiği yaşamı yansıtan ve özel etkinliklere ev sahipliği yapan MESA KOZA 66, konuklarının bugünden buluşma noktası oldu. 3. Dalga kahve tadım etkinliğinde ünlü baristalar, müzikler ve eşsiz sunumlarla konuklarına unutulmaz bir hafta sonu yaşattı.

 

Güney Afrika’dan, Kolombiya’ya, Kenya’dan İtalya’ya kadar uzanan geniş bir yelpazede ikram edilen kahvelerin, diğer yandan da yapım teknikleri hakkında bilgiler verildi.

MESA KOZA 66

Gaziosmanpaşa’nın bugünkü değerine ulaşmasında referans olan MESA, 30 yıl sonra bu sefer de farklı ve yine çok özel bir başka projesi KOZA 66 ile bölgede standartları çok daha yukarıya taşıyor. Toplam 8.766 metrekarelik bir arazi üzerinde yükselen, nitelikli bir yaşam alanı oluşturma hedefleyen, MESA KOZA 66’da, 24 saat çok noktalı kameralı izlemesi ve şifreli elektronik sistem ile güvenlik en üst seviyede tutuluyor. MESA KOZA 66’da 2+1’den, 5+1’e kadar farklı tipte farklı daire seçenekleri ve 322 araçlık kapalı, 50 araçlık açık otopark alanı bulunuyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN