sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Keleşoğlu İnşaat’ın Feza sitesi’nde son 20 daire!

Keleşoğlu İnşaat’ın Feza sitesi’nde son 20 daire!
12 Ekim 2017 15:58 Yorum yaz Çıktı al
Keleşoğlu İnşaat’ın Kadıköy/Erenköy’deki ilk kentsel dönüşüm projesi Feza Site’sinde sona yaklaşılırken, kalan son 20 dairenin de satışı devam ediyor.

Bölgede site özelliği taşıyan örnek sayılabilecek ilk kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Feza Sitesi’nde metrekare fiyatları 9000TL.’den başlıyor. Proje, 18.000 m2 inşaat alanında, zemin üstü 15 katlı iki blokta 118 daireden oluşuyor.

 

Aralık 2017 teslim edilecek olan Feza Sitesi’ndeki daireler, 90 m2 ile 110,99 m2 arasında değişiyor. Örnek dairenin de yer aldığı Feza Sitesi’nin her ayrıntısında işçilik ve malzeme kalitesi en üst seviyede tutuluyor.

 

Feza Sitesi’nde,3200 m2’lik yeşil alan içersinde, çevreye özgün tasarlanan botanik bahçesi de fark yaratıyor. Blokları çevreleyen ve çok çeşitli bitki türleri olan botanik bahçe çevreye nefes aldırıyor.

Feza Site’sinde, iki katlı kapalı otopark, 7/24 güvenlik, site içersinde oturma alanları, (kamelya) çocuk oyun alanı ve yürüyüş yolları yer alıyor.

Keleşoğlu İnşaat Feza Sitesi projesi, Keleşoğlu İnşaat, Feza Sitesi projesi, Feza sitesi, Keleşoğlu İnşaat’ın Feza sitesi’nde son 20 daire,

Feza Sitesi; E-5, Bağdat Caddesi ve sahile yürüyüş mesafesinde konumlanırken, toplu ulaşıma(metro, minibüs cad.deniz otobüsü v.b) okullara,alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın mesafede bulunuyor.

Satış Ofisi : (216) 368

www.fezasitesi.com / www.kelesoglu.com

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN