yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Keller Williams Platin, Ege Perla projesinin ikinci el satış ve kiralama yetkilisi oldu!

Keller Williams Platin, Ege Perla projesinin ikinci el satış ve kiralama yetkilisi oldu!
30 Eylül 2016 12:38 Yorum yaz Çıktı al
Keller Williams Platin Bölge Müdürlüğü; İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından hayata geçirilen Ege PERLA projesinin ikinci el satış ve kiralama firması olarak yetkilendirilmiştir.

2015 yılı ocak ayında faaliyete giren Keller Williams Platin Bölge Müdürlüğü 55 danışmanıyla müşterilerine mükemmel müşteri deneyimi yaşatmak amacıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atan KWPlatin, İş GYO güvencesiyle hayat bulan İzmir’in modern projesi Ege PERLA’nın ikinci el satış ve kiralama yetkili firması olmuştur.

 

Rezidans, ofis ve alışveriş merkezinin bir arada olduğu İzmir’in ilk karma projesi Ege PERLA’nın; konumu ve ulaşım olanakları ile dikkat çektiğini belirten KW Platin’in başarılı gayrimenkul danışmanı Maral Bezircioğlu: “Aga Khan ödüllü, dünyaca ünlü Mimar Emre Arolat imzası taşıyan Ege PERLA; İzmir’in değerine değer katan bir proje. İzmir’in incisi projenin bir diğer fark yaratan özelliği; yüksek katlı bir yapı olmasına karşın her katta balkonlar olması” dedi.

 

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN