sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Keller Williams Pukka Rue Taş Evlerinin Danışmanlığını Üstlendi

Keller Williams Pukka Rue Taş Evlerinin Danışmanlığını Üstlendi
20 Eylül 2016 13:44 Yorum yaz Çıktı al
Bodrum’un meşhur sokaklarından ilham alınarak inşa edilen Pukka Rue Evleri özel mimari detaylarıyla tatil anlayışınızı değiştiriyor.

İnşaat ve taahhüt sektörünün tüm alanlarında hizmet veren Ege Grup, Bodrum şehir merkezine 15 km mesafede bulunan Yahşi Yalı’da denize sadece 100 metre uzaklıkta konumlandırılan Pukka Rue Evleri’ni hayata geçirdi. 2500 m2 alan üzerinde inşa edilen 5 özel taş evden oluşan butik projenin Türkiye’de tüm gayrimenkul satış işlemlerini ise hizmet vermeye başladığı günden bu yana başarılı işlere imza atan Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü üstleniyor.

Betonarme taşıyıcılı yığma taş karma yapı tekniği ile inşa edilen Pukka Rue Evleri’nin çok özel detaylara sahip olduğuna dikkat çeken Keller Williams Bodrum Müdürlüğü danışmanı Nilay Kurşunoğlu; “Projeye otantik  bir hava katan evlerin ana girişlerinin baktığı iç avlular, sokak detayları, yolları, duvarları, çiçekleri ve renkleriyle lokal bir Bodrum Sokağı’ndan esinlenerek tasarlandığını gözlemliyoruz. Sokak konsepti ile bütünleşen projede, ev sahipleri Bodrum’un nostaljik ara sokaklarına yolculuk ederken, yazın sıcak günlerinde özel havuzlarında serinleyebiliyor. Kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilen evlerin yüksek tavanlı salonlarda kışın keyfini taş şömine önünde geçirebiliyor. Yüksek tavanlı, vitraylı özel pencereli, taş şömineli salonlu, iç dekorasyonu zenginleştiren özel yapım parçaları, terazzo zeminli ferah teras alanları ve özel araç parkı, özel yüzme havuzu, teknik deposu ile hayatı kolaylaştıran teknik çözüm alanlarına sahip” dedi.

 

Otantik bir atmosfere sahip sokaktan ulaşılan taş evlerin her birinin yaklaşık 400 m² arsa içerinde olduğunu belirten Nilay Kurşunoğlu“Müstakil bahçeli evlerin metrekare fiyatları 4 bin Euro’dan başlıyor. Pukka Rue Evleri’nin kullanıcısına sağladığı en önemli faydalardan biri deniz ve kumsala açılan bir taş evler sokağından taş ev konseptiyle Bodrum’un yerel mimarisine bir yolculuk yaparken akıllı ev teknolojisi ile modern hayatın tüm nimetlerinden faydalanabilecekleri müstakil bir yaşam sunuyor olması.” dedi.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN