sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Kiptaş'tan peşin ödeyene yüzde 20 indirim!

Kiptaş'tan peşin ödeyene yüzde 20 indirim!
25 Şubat 2017 18:04 Yorum yaz Çıktı al
İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi’nin şirketlerinden KİPTAŞ, satıştaki oturuma hazır 650 konutunu ‘Güçlü Türkiye İçin Konut Edindirme Kampanyası’na dahil etti.

240 aya kadar vadeli konut satışı sağlayan kampanyanın hem ev almak isteyen vatandaşa hem de piyasanın canlanmasına önemli katkı sağladığını söyleyen KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, “Bizim kampanyamızda 60 ay vade farksız, 120 ay yüzde 0.45 ve 240 ay yüzde 0.79 faiz imkanının yanında peşin alım yapmak isteyene de yüzde 20 indirim avantajı var” dedi. Yıldırım, 650 konutun satışından 500-550 milyon TL hasılat beklediklerini vurguladı. 

 

VADİTEPE VE VENEZİA

 

KİPTAŞ’ın, iki projesinde satılık konut bulunduğunu belirten Yıldırım, “Vaditepe Bahçeşehir ve Venezia Mega projelerimizle kampanyaya katılıyoruz. Bizim kampanyamız süreli değil, iki projedeki 650 dairemiz satılıp tükenene kadar bu şartlarda satılacak. “Kiptaş olarak ‘Güçlü Türkiye’ için tüm imkanlarımızı biz de seferber ediyoruz. 1994 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan KİPTAŞ bu güne kadar yaklaşık 75 bin konut üretti. Yaklaşık 15 bin adetlik üretim de planlanmış durumda’’ diye konuştu. Vaditepe Bahçeşehir, klasik mahalle havasında inşa edildi. Projede 3+1 ve 4+1 dairelerde satışlar devam ediyor. Proje içinde ilköğretim, lise ve cami de inşa edildi. Proje sosyal tesisleri ile de dikkati çekiyor. Venezia Mega projesi ise Gaziosmanpaşa’da yer alıyor ve İtalyan mimarisinin izlerini taşıyor. Projede, 2000 konutun yanı sıra 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi bulunuyor.

 

Hürriyet

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN