yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

KLC İnşaat’ın Kuğu Gölü Villaları!

KLC İnşaat’ın Kuğu Gölü Villaları!
13 Ekim 2017 10:59 Yorum yaz Çıktı al
Ankara’da üst gelir grubunun yeni trendi olan Gölbaşı çevresindeki villa yaşamına en fazla doktorlar ilgi gösteriyor.

KLC İnşaat’ın Gölbaşı Mogan kavşağına çok yakın lokasyonda inşa ettiği yeni villa projesi Kuğu Gölü Evleri satış ofisini ziyaret edenlerin meslek gruplarına ilişkin yapılan araştırma, doktorların açık ara önde olduğunu ortaya koydu.

 

Çalışma hayatında karşılaştıkları yoğun stresi, doğa ile iç içe bir ev ortamında gidermek isteyen doktorlar, şehir hayatının yoğunluğundan kaçıp, hem kendileri, hem de aileleri için özgür ve rahat yaşam arayışında bulunduklarını dile getiriyorlar.

KLC İnşaat’ın Kuğu Gölü Villaları, Kuğu Gölü Villaları, Kuğu Gölü, KLC İNŞAAT, klc inşaat kuğu gölü projesi, Doktorlar evde özgür olmak istiyor, Doktorlar Kuğu villarını tercih etti, Doktorlar kuğu villaları dedi,

Gölbaşı’nda inşaatı hızla devam eden Kuğu Gölü Villaları’nın doğal yaşam sunarken, eğitim kurumları ve sosyal yaşam ünitelerine de çok yakın lokasyonda olmasının projeye artı değer kattığı vurgulanıyor. Alım kararında ise zerafet ve gösterişin çok etkili olduğu ancak, özgürce yaşam hissinin daha ağır bastığı belirtiliyor.

 

Kuğu Gölü Villaları

Yatay yaşam konseptiyle hazırlanan Kuğu Gölü Villaları’nın giriş katında salon, günlük oturma odası, mutfak, kış bahçesi, misafir yatak odası ve evde ofis konforundaki çalışma odası bulunuyor.

 

Salondan verandaya açılan çift yönlü şömine ile kır hayatı ve bahçe keyfi kış boyunca devam ederken, üst katta ise hepsi ebeveyn formatında duş ve tuvaletli yatak odaları, göl manzarasına hakim geniş teras bulunuyor.

 

Şehir gürültüsünden uzak, stres ve karmaşadan uzak yaşam sunan proje, ayrıca, tavan yüksekliği 3 metreye ulaşan loft plan ve kalabalık ailelerde bile her bireyin özel yaşam alanı olması ile ev içinde de yaşam kalitesini artırıyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN