yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

‘‘Konutların küçülmesi iletişimi artıracak’’

‘‘Konutların küçülmesi iletişimi artıracak’’
07 Ekim 2016 16:49 Yorum yaz Çıktı al
Elbiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, konutlarda küçülen metrekareler neticesinde “evde kaybolma” durumunun son bulacağını, bu sayede aile içi iletişimin artacağını öne sürdü.

Elbiz İnşaat tarafından Ankara’nın son zamanlardaki yeni gözde semti Beytepe’de hayata geçirilen Benevre Beytepe, müşterilerine en fazla 106 metrekarelik bir yaşam alanı sunuyor. Elbiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu da bu durumu, ‘‘Konutlarda küçülen metrekareler nedeniyle aileler birbirleriyle daha fazla vakit geçirerek aile içi iletişimin gelişmesi sonucuna varıyorlar. Böylece ev içinde kaybolma sorunu da ortadan kalkıyor’’ diyor.

 

Teslim için gün sayıyorlar!

Çalışma saatlerinin artması ve sosyal hayatın dışarıya kaymasıyla birlikte büyük daireler yerini küçük dairelere bıraktı. Küçük dairelerin büyük dairelere oranla daha avantajlı olması da bir çok vatandaşın bu konutlara yönelmesine neden oldu. Memur şehri olarak anılan Başkent'te de bu durum göz önünde bulundurularak yeni yaşam alanları oluşturulmaya başlandı. Elbiz İnşaat tarafından Beytepe'de yükselen Benevre projesi bu durumu da göz önünde bulundurarak Başkentliler ile buluşmak için gün sayıyor.

 

Isıtma sorunu da aşılıyor

Dışarda geçirilen zaman dilimin artmasıyla konut sahiplerinin evlerine ayırdığı zaman dilimi de büyük oranda azaldı. Isınma problemi, temizlik sorunu gibi etkenlerinde ön plana çıkmasıyla büyük daireler yerini küçük dairelere bıraktı. Geniş ailelerin yerini küçük çekirdek aileye bırakmasıyla da bu daireler değerine değer kattı.

 

Benevre Beytepe fiyatları

Elbiz İnşaat’ın 29 yıllık tecrübesi ile hayata geçen Benevre Beytepe Projesi, 225 bin TL’den başlayan fiyatlar ile ev sahibi olmak isteyenleri kazandırıyor. Peşinat fiyatına ev sahibi yapan proje Benevre Beytepe, kalite inşa eden hizmet anlayışı ile özellikle yatırımcıların ilgisini çekiyor. 167 daireden oluşan 27 katlı proje banka garantisi ve hemen tapu olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere erişilebilir kolaylıklar sağlıyor.

 

Benevre Beytepe teslim tarihi

Ankara Eskişehir yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan bir lokasyonda konumlandırılan Benevre Beytepe, 38 ile 106 m² arasında değişen Stüdyo,1+1, 2+1 ve loft daireler ile kullanışlı ve ideal yaşam alanları sunuyor. İlklerin adresi de olan proje, sade ve şık mimarisi ile 2017 Ağustos’ta teslim edilecek.

 

Benevre Beytepe sosyal donatılar

Tüm ihtiyaçları konfora dönüştüren proje ev sahibi olmak isteyenlere BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası) – BB Studio, BB Movie (Cep Sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun Odası) sunuyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN