sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Konutta "2+1+AVM" Dönemi!

Konutta "2+1+AVM" Dönemi!
23 Ağustos 2016 10:30 Yorum yaz Çıktı al
Yüzme havuzu, spor merkezi, otel konforunda resepsiyon hizmetleri yeni nesil konut projeleri ile artık standart hale gelirken, özel hizmet kurgusunu ‘bir tık’ öne çıkaran projeler ise daha çok dikkati çekiyor.

‘Konut’ kelimesinin anlamı özellikle son birkaç yıldan bu yana artan marka konut projeleriyle boyut değiştirdi. Alıcı artık evinin, yaşam kalitesini artırmasının yanında, sosyal olarak da kendisini tatmin etmesini istiyor.

Konut alıcısının geçmişte yalnızca evin güneş alıp almadığı, iklimlendirme ve tesisat sistemi, lokasyon gibi özelliklerle ev aldığın anımsatan İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, bu durumun artık değiştiğini, alıcının kriterlerini bir hayli yükselttiğini kaydetti.

 

Özçelik, Başkent’in en yüksek konut kulesi One Tower Diplomatique’i “ev sahiplerinin her türlü konfora kavuşabilirken, diğer projelerden de farklı özelliklere sahip olabilmeleri” yolunda kurguladıklarını ifade ederek, “One Tower Diplomatique’de yaşamını sürenler, yalnızca ev sahibi olmayacak. Aynı zamanda kentin yeni buluşma noktası One Tower AVM de evlerinin bir parçası haline gelecek. Üstelik konutlardan One Tower AVM’ye doğrudan bir asansörle inebilmek mümkün. Kulenin en üstünde yaşayanlar dakikalar içinde, AVM’ye inerek keyifli zaman geçirme olanağı bulabilecek.”

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN