yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Köprüden önce son fırsat İlkbahar ve Gölbahçe’de!

Köprüden önce son fırsat İlkbahar ve Gölbahçe’de!
25 Ağustos 2016 10:02 Yorum yaz Çıktı al
Sur Yapı’nın 26 Ağustos’ta açılışı yapılacak olan Yavuz Sultan Selim köprüsüne yakın projeleri İlkbahar ve Gölbahçe Evleri yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı’nın Sultanbeyli ilçesinde inşa ettiği İlkbahar ve Gölbahçe Evleri projeleri, 3. köprüye komşu konumda yer alıyor. Sur Yapı 0,70 vade 120 ay sabit taksit veya 0,42 vade 60 ay sabit taksit ödemeleriyle ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Boğazın yeni harikası olan Yavuz Sultan Selim köprüsü 59 metre ile dünyanın en geniş, 1408 metrelik ana açıklık ile de üzerinde raylı sistem bulunan dünyanın en uzun asma köprüsü olma özelliğine sahip… İlkbahar ve Gölbahçe Evleri’ne yakın konumda yer alan köprünün açılmasının ardından Sultanbeyli ilçesinin değeri hızla yükselecek, bu bölgeye yatırım yapanlar kazançlı çıkacak. Köprünün açılmasıyla kamu yatırımlarının da artacağı bölgede metro hattı, hastaneler, Kuzey Marmara Otoyolu gibi yatırımların tamamlanmasıyla gelişim daha da hızlanacak. Bölgenin dönüşümüne büyük katkı sağlayan ve son iki yılda 1200 konutun satışını yapan Sur Yapı ise ilçede yeni projeler gerçekleştirmeye devam edecek.

İlkbahar’da her mevsim bahar tadında!

 

Yeşilin her tonunu içinde barındıran İlkbahar projesi iki etaptan oluşuyor. Kırmızıdan yeşile dönen bitki örtüsüyle baharın her halini yaşama fırsatı sunan Sur Yapı, her mevsimde ilkbaharın sıcaklığını sunuyor. İlkbahar’ın iki etabında toplam 456 konut yer alıyor.

 

İlkbahar’da gül ağaçlarının süslediği bahçeler, lavantalar, rengârenk meyve ağaçlarıyla stresten uzakta bir yaşamın kapıları aralanıyor. Çocuklar dalından meyve yemenin doğallığına kavuşuyor. Yüzme havuzları, fitness salonlar, sauna ve sosyal tesislerin yer aldığı projelerde çocuk oyun alanları da bulunuyor. Ferahlatan göletleri, pergola altı dinlenme alanları, çınar altı dinlenme bölümleri, su kenarı yürüyüş yolları, kafe alanlarıyla İlkbahar, huzurun kapılarını aralıyor. Az katlı yatay mimarisi ile avantaj sunan İlkbahar, kuzey ormanlarına, Paşaköy gişelerine, 26 Ağutos’ta açılacak Yavuz Sultan Selim Köprüsüne ve TEM otoyoluna yakınlığıyla öne çıkıyor, Tem otoyolu ile Ataşehir gibi merkezlere 10 dakika mesafede bulunuyor. Sur Yapı İlkbahar’a komşu konumda bulunan 100 dönümlük arazide yeni bir üniversite inşa ediliyor. Proje aynı zamanda faaliyete geçmek üzere olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de 200 metre mesafede bulunuyor.

 

7 bin m² göl ve bahçeden yepyeni bir dünya Gölbahçe Evleri’nde…

 

21 dönüm arsa üzerine inşa edilen proje, 6 blokta toplam 227 konuttan oluşuyor. 7 bin m² göl ve bahçe alanının da yer aldığı projede her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlar bulunuyor. Göletler ve bahçelerle donatılmış bir proje olan Gölbahçe Evleri’nde ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralanıyor. 6 konut bloğunun çevresini saran tek yönlü ring yolunda yürüyüş yapabilecek olan Gölbahçe Evleri’nde aynı zamanda projeyi çevreleyen bisiklet yolu da bulunuyor.

Projede ayrıca çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyecek, hayal güçlerini çalıştıracak ve deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak şekilde birbirinden farklı ve eğlenceli oyun/spor alanları bulunuyor. Proje denge oyunlarından ağaç evlere, korsan gemisinden Kızılderili evlerine, büyük zemin oyunlarından oyuncak helikoptere ve trene, trambolinden masa tenisine, duvar tenisinden kaykay pistine, pergola alanlarından, basketbol ve voleybol sahasına, dart alanlarından mini futbol sahasına, duvar tenisinden koşu pistine kadar birbirinden renkli aktivitelere ev sahipliği yapıyor. Trafiğe kapalı olan projeye araç giriş ve çıkışı yerin altından sağlanıyor.

İlkbahar’da olduğu gibi Paşaköy gişeleri, Kuzey ormanları ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede bulunuyor. 26 Ağutos’ta açılacak Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığıyla avantaj sunan proje ayrıca, Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarına da çok yakın konumda yer alıyor.

 

İlkbahar ve Gölbahçe Evleri’nin örnek daireleri hazır!

 

İstanbul’un gelişimine devam eden bölgesi Sultanbeyli’de yükselen İlkbahar ve Gölbahçe Evleri’nin ise örnek daireleri tamamlandı. Projeler için 3+1 152 m²’den oluşan örnek daireler ziyarete açıldı. Sur Yapı kalitesini gözler önüne seren daireler, lüks ve konforlu bir eve sahip olmak isteyen herkesi bekliyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN