sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Koşuyolu Koru Evleri’nde fiyatlar 840 bin dolardan başlıyor

Koşuyolu Koru Evleri’nde fiyatlar 840 bin dolardan başlıyor
05 Kasım 2016 10:17 Yorum yaz Çıktı al
Taşyapı ve Selçuklu Turizm ve İnşaat’ın Koşuyolu’nda birlikte geliştirdiği Koşuyolu Koru Evleri projesinde fiyatlar 840 bin dolardan başlıyor. Proje hemen teslim özelliğiyle dikkat çekiyor.

Türkiye’nin bir dönem en çok sükse yapan inşaat firması olan Taşyapı ile Selçuklu Turizm ve İnşaat’ın Koşuyolu’nda ortaklaşa geliştirdiği Koşuyolu Koru Evleri’nde fiyatlar 840 bin dolardan başlıyor.

 

Az katlı mimari

Toplam 30 bin metrekarelik arsa alanında yükseklikleri 5 ile 7 kat arasında değişen 13 blokta toplam 196 daireden oluşan Koşuyolu Koru Evleri projesinde daire büyüklükleri 185 metrekare ile 669 metrekare arasında değişirken, daire tipleri ise  2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+2 ve 6+1 olarak planlanmış durumda. Az katlı mimarisiyle dikkat çeken ve yüzde 85’i yeşil alan olarak tasarlanan Koşuyolu Koru Evleri projesinde daireler ise hemen teslim ediliyor.

 

Koşuyolu Koru Evleri fiyat ve ödeme seçenekleri

Koşuyolu Koru Evleri projesinde satılık daire fiyatları ise 840 bin dolardan başlıyor. Koşuyolu Koru Evleri projesinin ödeme seçenekleri kapsamında ise kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulmasının yanında konut kredisi ile de ev sahibi olmak mümkün.

 

Koşuyolu Koru Evleri vaziyet planı

Koşuyolu Koru Evleri projesinin vaziyet planı ise aşağıdaki fotoğrafta görülebiliyor:

 

Koşuyolu Koru Evleri nerede?

Adından anlaşılabileceği gibi Üsküdar’ın önemli semtlerinden Koşuyolu’nda yer alan Koşuyolu Koru Evleri projesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 1 kilometre, metroya 500 metre, Acıbadem Hastanesi'ne 50 metre, Capitol AVM'ye 500 metre, Üsküdar İskelesi'ne 4,5 kilometre, Bağdat Caddesi'ne 5 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 20 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 25 kilometre mesafede yer alıyor.

 

Koşuyolu Koru Evleri sosyal donatıları

Koşuyolu Koru Evleri projesinin sosyal donatıları kapsamında projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kafeterya, açık ve kapalı otopark ve yürüyüş parkurları yer alıyor. Proje ayrıca orman manzarasında da sahip.

 

Koşuyolu Koru Evleri iletişim

Koşuyolu Koru Evleri projesinin iletişim bilgileri ise şöyle:

Koşuyolu Koru Evleri Adres: Altunizade Mah. Tophanelioğlu Cad. No:15 Üsküdar/İstanbul

Koşuyolu Koru Evleri Telefon: 444 1 493

Koşuyolu Koru Evleri Web Sitesi: www.kosuyolukoruevleri.com

Koşuyolu Koru Evleri E-mail: tasyapi@tasyapi.com

 

Koşuyolu Koru Evleri yol tarifi

Koşuyolu Koru Evleri projesinin yol tarifi ve Koşuyolu Koru Evleri projesine nasıl gidilir sorusunun cevabı ise aşağıdaki haritadan çıkarılabiliyor:

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN