sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Kumko Yapı’dan kampanya: Yüzde 5 peşin, yüzde 15’te karar sizin!

Kumko Yapı’dan kampanya: Yüzde 5 peşin, yüzde 15’te karar sizin!
26 Eylül 2016 13:27 Yorum yaz Çıktı al
Kumko Yapı İzmir’de geliştirdiği projeler için büyük bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında konut tüketicileri yüzde 5 peşinat ödemesinin ardından peşinat için kalan yüzde 15’lik kısmı 1 yıl içinde istediği zaman ödeyecek.

İzmir’in en büyük inşaat firmalarından, inşaat sektörünün 42 yıllık deneyim sahibi şirketi Kumko Yapı, İzmir’de geliştirdiği Varyant Karşıyaka Plus ve Varyant Tower için ‘‘yüzde 5 peşin, yüzde 15’te karar sizin’’ sloganlı yeni bir kampanya başlattı.

 

Yüzde 5 peşin, yüzde 15 1 yıl içinde!

Kampanya kapsamında Kumko Yapı’nın Varyant Karşıyaka Plus ve Varyant Tower projelerinden ev almak isteyenler, daire bedelinin yüzde 5’ini peşin olarak ödüyorlar. Peşinattan kalan yüzde 15’lik kısmı ise 1 yıl içinde istedikleri bir tarihte ödeyebiliyorlar. Daire fiyatından kalan yüzde 80’lik kısım için ise konut kredisi kullanılabiliyor.

 

Yüzde 97 müşteri memnuniyeti

Kampanya ile ilgili Konuşan Kumko Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Efe Kumova, ‘‘Yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İzmir'in en donanımlı ve en farklı projelerini hayata geçiriyoruz. Bu projelerden konut sahibi olabilmeyi kolay hale getiren kampanyalar yapmayı planlıyoruz. Bunlardan ilki ise; ‘‘Yüzde 5 peşin, yüzde 15’te karar sizin’’ kampanyası... Varyant Karşıyaka Plus ve Varyant Tower’dan konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinatla, yüzde 80 banka kredisi kullanarak geri kalan yüzde 15’lik kısmını 1 yıl içinde istediği zaman ödeme fırsatı sunuyoruz. Varyant Karşıyaka’da yakaladığımız yüzde 97 müşteri memnuniyetini teslim edeceğimiz diğer 2 projemizde de yakalamak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz’’ diye konuştu.

 

İşte Varyant fiyatları!

'Varyant Karşıyaka Plus' ve 'Varyant Tower' projeleri 250 milyon TL yatırım bedeline sahip. İzmir’de inşa edilen 'Varyant Karşıyaka Plus' projesi 5 blok ve 8 adet villa olarak 'Varyant Karşıyaka’nın yanında yükseliyor. Toplam 186 daire ve 16 farklı daire tipinin yer aldığı projede 2+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri mevcut. 27 adet bahçeli daire ve 8 adet villa da bulunan Varyant Karşıyaka Plus’da dairelerin metrekare alanları ise 114 metrekare ile 278 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Varyant Karşıyaka Plus ve Varyant Tower projelerimizde daire fiyatları 530 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

 

Teslim tarihi Ocak 2018

Teslimlerin 2018 yılının Ocak ayında gerçekleştirilmesi planlanan 'Varyant Karşıyaka Plus' projesinin sosyal donatıları arasında ise açık-kapalı yüzme havuzu, fitness center, yoga, pilates ve spinning salonu, çocuk oyun alanları, squash kortu, maç odası, bilardo ve langırt oyun odası, İzmir’de ilk ve tek gerçek saha boyutlarında çift potalı kapalı basketbol sahası, lobi cafe ve havuz cafe, çok amaçlı toplantı salonu, concierge hizmetleri yer alıyor. Projede ayrıca her daire için yeri önceden belirlenmiş 2 adet kapalı otopark ve 4 metrekare depo alanı bulunuyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN