sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Loda Mobilya’da bayram indirimi!

Loda Mobilya’da bayram indirimi!
07 Eylül 2016 12:12 Yorum yaz Çıktı al
Tüm ürün gruplarında geçerli \%25 indirim fırsatı Loda mağazalarında kullanıcılarını bekliyor.

Doğal ve natural malzemeler, iddialı tasarımlar ve yeni bakış açılarının birleşiminden oluşan benzersizlikle tüm ürün gruplarında geçerli olacak indirim fırsatları 30 Eylül’e kadar Loda mağazalarında devam edecek.

Mutluluğa hizmet eden tasarımlar

 

Tasarımın kalbi konumunda olan İstanbul’da yenilikçi vizyonu ve özgün çizgisiyle üretim yapan Loda Mobilya, yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturmak ilkesiyle çalışıyor. Loda Mobilya koleksiyonlarında, günümüzün modern ve minimal tasarım yaklaşımlarını kendine has stiliyle yorumluyor.

 

Tasarımlarında doğadan ilham alan Loda, huzurlu ve dingin yaşam alanları vaat ediyor

Masif ahşap kaplamaların, natürel cilalarla ve doğal renklerle kullanıldığı Loda koleksiyonlarında, canlı renklerin yanı sıra, soft, pastel ve natürel tonları da görmek mümkün. Doğanın renklerini içeren yaprak yeşili ve toprak renklerinin göze çarptığı modeller, doğaya duyulan özlemi evlere taşıyor. Modern çizgisi ile Loda, modüler ve konsept mobilyalarıyla zamanın yeniliklerini tam olarak yansıtıyor.

 

Sizde Loda’nın sunmuş olduğu %25 indirim kampanyası fırsatını kaçırmayın…

Loda Mobilya hakkında:

 

Tech Design Mobilya iştiraki olan Loda, 2000 yılından bu yana, ileri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen, ürün portföyü, tasarım çizgisi, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin nitelikli mobilya üreticileri arasında bulunuyor.

İstanbul'da; Modoko, Masko ve Bostancı'da showroomları bulunan Loda Mobilya'nın Mart 2016'da Bursa Nilüfer mağazası açıldı. Yurt dışında Azerbaycan Bakü'de de bir showroomu bulunan markanın yıl sonuna kadar 5 yeni mağaza daha açma hedefi bulunuyor. Loda, dünyada oluşan tasarım çizgilerini takip ederek ürettiği yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile Konsept Mobilya anlayışına bir örnek oluşturuyor...

 

www.loda.com.tr

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN